Karadeniz Pet

Hayvan Taşıyan Kargo

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, merak ettiğim bir konu? Hayvan taşıyan kargo mevcut mu acaba? Otobüs ile gönderilmesi kış gününde pek iyi olacağını zannetmiyorum. Araştırdım fakat, uçak ile öyle bir kargo var THY böyle bir hizmet sunuyor. Fakat gel gelelim ki yurt içinde canlıların gelebileceği bir kargo lazım.

Ya da Ankara'dan Kayseri'ye gelecek var mı acaba?

ankaradan kayseri ye ??? kardeşim gelecek de o bu duruma neder bilemeemm!!!!

inşallah abi ne gelecek kimden gelecekk :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

selehattin abii :)

merhaba kardeşimm, kendisi öğrenci otobüsle gelecek siteye girmeden öncede görüştük ayın 25 inde falan gelecek büyük ihtimalle okullar kapanınca

merhaba kardeşimm, kendisi öğrenci otobüsle gelecek siteye girmeden öncede görüştük ayın 25 inde falan gelecek büyük ihtimalle okullar kapanınca

Anladım hocam, o zamana kuzenimde geliyorda işte. Oda Ankara'da öğrenci, ama işte kısa zaman içerisinde gelecek var mı diye öğrenmek istemiştim :)

ama sonradan tarih değişirse bilemeemm ama %90 dediğim tarihh

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

Anladım hocam, o zamana kuzenimde geliyorda işte. Oda Ankara'da öğrenci, ama işte kısa zaman içerisinde gelecek var mı diye öğrenmek istemiştim :)

maalesef kardeşimm yaa valla ancak o zaman gelebilir kusura bakma yardımcı olamadım

Estağfurullah, senin buraya yazıp yardımcı olmaya niyetlenmen bile çok harika bir davranış olur mu öyle şey.

Kuşların fotoğrafını alsam Muhammet'ten ben buraya satış konusu da açabilirim. Ankara'dan veya başka şehirden kuşları alsınlar sorun değil. Çünkü maddi yöndende bayağı sıkışığım.

hangi semtten gönderiliyormuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:39 -->-> Daha önceki mesaj 19:34 --

Tevfik abi dur buluyom dur :)) inşallah olur arayacam seni :)