petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hayvan Taşıyan Kargo

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhabalar, merak ettiğim bir konu? Hayvan taşıyan kargo mevcut mu acaba? Otobüs ile gönderilmesi kış gününde pek iyi olacağını zannetmiyorum. Araştırdım fakat, uçak ile öyle bir kargo var THY böyle bir hizmet sunuyor. Fakat gel gelelim ki yurt içinde canlıların gelebileceği bir kargo lazım.

Ya da Ankara'dan Kayseri'ye gelecek var mı acaba?

2. ismail baktır

ankaradan kayseri ye ??? kardeşim gelecek de o bu duruma neder bilemeemm!!!!

3. Duranettin ERAYDIN

Pet taksiler var ama fiyatı yüksektir.

4. Selahattin GÖKTAŞ

5. ismail baktır

inşallah abi ne gelecek kimden gelecekk :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

selehattin abii :)

6. Tevfik AKTUNÇ

İsmail hocam merhabalar, kendisi araç ile mi gelecek? Yoksa otobüs ile mi? Bir de hangi gün gelecek acaba?

7. Tuan MAKSEL

Birbirimize yardimci olalim sitedeki arkadaslar

8. Tevfik AKTUNÇ

Aynen hocam, birisininde Kayseri'de işi olur biz elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışırız.

9. ismail baktır

merhaba kardeşimm, kendisi öğrenci otobüsle gelecek siteye girmeden öncede görüştük ayın 25 inde falan gelecek büyük ihtimalle okullar kapanınca

10. Tevfik AKTUNÇ

Anladım hocam, o zamana kuzenimde geliyorda işte. Oda Ankara'da öğrenci, ama işte kısa zaman içerisinde gelecek var mı diye öğrenmek istemiştim :)

11. ismail baktır

ama sonradan tarih değişirse bilemeemm ama %90 dediğim tarihh

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

maalesef kardeşimm yaa valla ancak o zaman gelebilir kusura bakma yardımcı olamadım

12. Tevfik AKTUNÇ

Estağfurullah, senin buraya yazıp yardımcı olmaya niyetlenmen bile çok harika bir davranış olur mu öyle şey.

Kuşların fotoğrafını alsam Muhammet'ten ben buraya satış konusu da açabilirim. Ankara'dan veya başka şehirden kuşları alsınlar sorun değil. Çünkü maddi yöndende bayağı sıkışığım.

13. Selahattin GÖKTAŞ

hangi semtten gönderiliyormuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:39 -->-> Daha önceki mesaj 19:34 --

Tevfik abi dur buluyom dur :)) inşallah olur arayacam seni :)

14. Tevfik AKTUNÇ

Yeni Mahalleden gönderilecek, sanırım ben Muhammet'ten kuşların resmini alırım. Satış şablonu oluştururum.

15. Selahattin GÖKTAŞ

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kargoyla muhabbet kuşu