petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hem dişi hem erkek yuvaya giriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ALTIN tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar merhaba öncelikle şöyle bir sorum olacak daha dişim yumurtlamadan ilk dişi yuvaya giriyor sonra erkek giriyor ikisi orda bazen ötüşüyor bişiler yapıyolar sonra erkek çıkıyor normalde yavru olduğunda erkeğin girmesi gerekmiyor mu ?? :) kafam karıştı :)

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Bazen erkekler de yuva düzenine yardımcı olabilir. Bir sorun yok. Siz müdahale etmeyin onlar işini bilirler.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Taner gayet normal bu. Erkekler de Uğur Abi nin dedigi gibi bazen yuva duzenine yardimci olurlar. Masallah kuslarina.

4. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sağolun hocalarım hocam yuvalığa talaş koymadım dün gece kuşlar uyurken onlar anlamadan sessiz sakin açtım baktım yuvanın içine dişi öyle bir kemirmiş ki küçük küçük talaşçıklar oluşmuş :) talaş koymasam da yine yuva hazırlığını yapabilir mi ??

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yapar yapmasina da talas koyarsan daha iyi olur. Hem yumurtalarin kirilma olasiligi azalir, hem de yavrular oldugunda saglik acisindan daha iyi olur.

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam bir türlü talaş alamadım marangoza gidiyorum adam olduğu halde vermiyor 2.ye gittim parasıyla alacam dedim yine vermedi bi türlü temin edemedim talaş yerine başka bişi koysam olmaz mı

7. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Marangozdan alamadığın daha iyi olmuş. O talaşlar parazit yapabilir. Bunun için kemirgen (hamster) talaşı denilen talaşları kullanmanız daha iyi. Eğer kemirgen talaşı bulamazsanız kuş kumu da işinizi görür.

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Isil islem gormus hamster talasi al pet shop tan. 7 8 lira falan. Eger bulamazsan yine Uğur Abi nin ☺dedigi gibi kum kullanabilirsin.

#8 Gokhan ERKAN, 31 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 31 Ağustos 2015
  9. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ikinizede çok çok teşekkür ediyorum iyi forumlar :)

Sayfayı Paylaş