petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Her şey var , eşleşme yok ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mustafa Karaer tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Karaer
    Gizli

Öncelikle tüm forum sakinlerine hayırlı günler.Arkadaşlar , abilerim sizlere bir sorum olacak.Benim muhabbet kuşlarım yaklaşık 1 yıldır bizimleler.İkiside kızgın , ve erkek dişiyi yediriyor(ağzına yem kusuyor yani) , dişi erkeği kaşıyor(adeta boyunlarına masaj yapıyor :D), birbirlerine kur'da yapıyorlar fakaat ,
    1 yıl oldu hala eşleşme olmadı.Tamam bu iş sabır işidir ancak 1 yılda fazla :D
    Vede dikkatimi çeken başka birşey erkek ile dişi aynı tünekteyken dahi erkek olan tüneğe malum şeyleri yaparken dişi ile ilgili hiç bir gelişme olmuyor.... :)
    Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum , şimdiden teşekkürler :)

2. Samet Çağlar
    Gizli

1 yıl mı :( benim kuşlar da aynı sendeki gibiler kusmalar masajlar ama sonuç yok :D nijer tohumu mama falan veriyor musun ?

3. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    bu işler şansa bakar :).

4. Onur TEKİN
    Gizli

Ben de aynı durumdayım ve sanırım daha bir çok kişi var bu durumda. Kimilerinin ki elinde çiftleşir bizim gibilerin de 1 sene beklersin hiçbirşey olmaz. Yavru alamayacağız sanırım.

5. Mustafa Karaer
    Gizli

Yok hayır kullanmıyorum ama bizimki kendisi alıyo bişeyler fındık i fıstık felan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:56 -->-> Daha önceki mesaj 15:55 --

Galiba öyle olucak , ne yapalım nasip :)

6. Onur TEKİN
    Gizli

Ben çiftleşmelerini beklemek yerine yavru aramaya başladım. Güzel bi tane bulursam alıcam.

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hayırlısı olsun tüm yorum yapan arkadaşlarımız en kısa sürede yavru alırlar inşaallah

Sayfayı Paylaş