Karadeniz Pet

Her şey var , eşleşme yok ?

• Konbuyu başlatan Mustafa Karaer
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Karaer

Guest
Öncelikle tüm forum sakinlerine hayırlı günler.Arkadaşlar , abilerim sizlere bir sorum olacak.Benim muhabbet kuşlarım yaklaşık 1 yıldır bizimleler.İkiside kızgın , ve erkek dişiyi yediriyor(ağzına yem kusuyor yani) , dişi erkeği kaşıyor(adeta boyunlarına masaj yapıyor :D), birbirlerine kur'da yapıyorlar fakaat ,
1 yıl oldu hala eşleşme olmadı.Tamam bu iş sabır işidir ancak 1 yılda fazla :D
Vede dikkatimi çeken başka birşey erkek ile dişi aynı tünekteyken dahi erkek olan tüneğe malum şeyleri yaparken dişi ile ilgili hiç bir gelişme olmuyor.... :)
Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum , şimdiden teşekkürler :)

1 yıl mı :( benim kuşlar da aynı sendeki gibiler kusmalar masajlar ama sonuç yok :D nijer tohumu mama falan veriyor musun ?

bu işler şansa bakar :).

Ben de aynı durumdayım ve sanırım daha bir çok kişi var bu durumda. Kimilerinin ki elinde çiftleşir bizim gibilerin de 1 sene beklersin hiçbirşey olmaz. Yavru alamayacağız sanırım.

1 yıl mı :( benim kuşlar da aynı sendeki gibiler kusmalar masajlar ama sonuç yok :D nijer tohumu mama falan veriyor musun ?

Yok hayır kullanmıyorum ama bizimki kendisi alıyo bişeyler fındık i fıstık felan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:56 -->-> Daha önceki mesaj 15:55 --

Ben de aynı durumdayım ve sanırım daha bir çok kişi var bu durumda. Kimilerinin ki elinde çiftleşir bizim gibilerin de 1 sene beklersin hiçbirşey olmaz. Yavru alamayacağız sanırım.

Galiba öyle olucak , ne yapalım nasip :)

Ben çiftleşmelerini beklemek yerine yavru aramaya başladım. Güzel bi tane bulursam alıcam.

Hayırlısı olsun tüm yorum yapan arkadaşlarımız en kısa sürede yavru alırlar inşaallah