Karadeniz Pet

Herkesin lavaboya söktüğü birşey aslında . Yorum bekliyorum arkadaşlar

Erti

Meraklı Üye
Çoğumuz kuşlarımız için kaliteli yem ve mama almaya/yapmaya çalışıyoruz. Mama içeriğinin olmazsa olmazı yumurta Hakkı'nda bir sorum olacaktı. Arkadaşlar yumurtayı kaynattığımız su çok Faydalı diyorlar , aceba yumurta kaynadıktan sonraki suyu kuşlarımızın suluklarına versek Nasıl olurdu ? Deneyen varsa bilgilerini paylaşır mısınız ? İyi forumlar

doğal yumurta olursa doğru olabilir sonuçta tavuktan çıkar çıkmaz fazla bişi olmuyo fakat bakkal vs yerden alınca işleme felan sokuyolar pek sağlıklı oldunu düşünmüyom

Yumurta suyunun faydalı olduğunu bende duymuştum.Bitkilere döküyorum ben de.Yararlı oluyor.Ama kuşlarda ne gibi bir etki olur bilemiyorum.Eğer yumurtadaki kalsiyum suya geçiyorsa işe yarayabilir.

Bayanlar yumurta suyunu ılıttıktan sonra saçlarına sürüyorlarmış , protein kalsiyum açısından zengin olduğu için

Kusumun ayağı kirildiginda veteriner suluga koyup vermemi önermisti. Normal su yerine daha faydalı demişti 15 günde ayak eski haline geldi hiç bi sorun kalmadı artık sudan mi uygulanan tedaviden mi bilemiyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yumurtanın kabuğu hijyenik değil. Dokunduktan sonra ellerimi iyice yıkarım. Her ne kadar kaynasa da ben kuslarıma o suyu asla vermem. Havuç suyu olabilir. Bence kaliteli bir yemin yanında Sera Minerals yeterli olacaktır.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri