petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herşey tamam kuşları ayırdım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Cicikuş3517 tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Cicikuş3517

Cicikuş3517 New Member

Beğenileri:
    0
    Ortadan bölmeli salma kafes aldım kuşları ayırdım yuvalığı erkeğin olduğu yere taktım. Birbirlerini gormesin diye ızgarayı gazete ile kapladım ama bizim dişi dururmu parcalamaya başladı arada bi kovuyom ama kesin bi çözüm lazım yapılabilecek bir şey varsa yorumlarınızı bekliyorum. Birde nasıl anlarım tekrar birleştirmek için ne yaparlar ve ne kadar süre geçer.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    araya tahta ya da plastik bir tabaka koyabilirsiniz. dişi kuş erkeğin ötüşlerine kuyruk kaldırmaya başladığı zaman birleştirebilirsiniz. tahminen 3 hafta civarı sürebilir.

3. Cicikuş3517

Cicikuş3517 New Member

Beğenileri:
    0
    Ne oldu bi bilseniz.
    Izgaraya yapıştırdığım gazateyi kemirip küçücük boşluktan erkeğin olduğu tarafa geçmiş sıpa[​IMG][​IMG][​IMG]

Sayfayı Paylaş