petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kemirgen gibi herşeyi kemiriyor .

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Umut Türkpençesi tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Umut Türkpençesi

kuşum herşeyi kemirmeye başladı çok sağlıklı cok oyuncu . her sabah uyanıp kafesin kapısını açmamı bekliyor açtığımdan itibaren gece yatana kadar sadece yem yemek için giriyor . odada kağıt dahil ne varsa bi gaga atmadan bırakmıyor . sorun olduğunu sanmasamda sizinle paylaşmak istedim . sanırım biraz meraklı . umarım bu bir hastalık değildir.

2. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    kuşunuz gayet sağlıklı benim kuşumda öyle onunla iyi vakit geçirmeye bakın siz :)

#2 Koray Demir, 3 Eylül 2014
    Son düzenleme: 3 Eylül 2014
  3. merve ege

merve ege Guest

bayağı oyuncu bır kuşa sahıpsınız bir sorun yok merak etmeyin kuşunuz gayet sağlıklı

4. ugurbas

ugurbas New Member

Beğenileri:
    0
    Bizim tosuncuk gibi akşama kadar yatmasından iyidir :) Bende hep sizinki gibi bir kuşum olsun istedim ama bizimki biraz üşengeç.

5. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Benimkide öyle canımı sıkıyor bazen ele filan alıp bir doğru düzgün sevemiyoruz çok tetikte sürekli her şeyi kemiriyor :D

6. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    sizin ki iyi benim kus artik beni yemeye basladi

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kemirgen muhabbet kuşu