Karadeniz Pet

Kuşum kemirgen gibi herşeyi kemiriyor .

• Konbuyu başlatan Umut Türkpençesi
  • Başlangıç tarihi
U

Umut Türkpençesi

Guest
kuşum herşeyi kemirmeye başladı çok sağlıklı cok oyuncu . her sabah uyanıp kafesin kapısını açmamı bekliyor açtığımdan itibaren gece yatana kadar sadece yem yemek için giriyor . odada kağıt dahil ne varsa bi gaga atmadan bırakmıyor . sorun olduğunu sanmasamda sizinle paylaşmak istedim . sanırım biraz meraklı . umarım bu bir hastalık değildir.

kuşum herşeyi kemirmeye başladı çok sağlıklı cok oyuncu . her sabah uyanıp kafesin kapısını açmamı bekliyor açtığımdan itibaren gece yatana kadar sadece yem yemek için giriyor . odada kağıt dahil ne varsa bi gaga atmadan bırakmıyor . sorun olduğunu sanmasamda sizinle paylaşmak istedim . sanırım biraz meraklı . umarım bu bir hastalık değildir.

kuşunuz gayet sağlıklı benim kuşumda öyle onunla iyi vakit geçirmeye bakın siz :)

Son düzenleme:
bayağı oyuncu bır kuşa sahıpsınız bir sorun yok merak etmeyin kuşunuz gayet sağlıklı

Bizim tosuncuk gibi akşama kadar yatmasından iyidir :) Bende hep sizinki gibi bir kuşum olsun istedim ama bizimki biraz üşengeç.

Benimkide öyle canımı sıkıyor bazen ele filan alıp bir doğru düzgün sevemiyoruz çok tetikte sürekli her şeyi kemiriyor :D

Geri