petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kuşum çok yem yedi. Göğsü şişti. Acil yardım :'(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Baha Takma tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Baha Takma

Baha Takma New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar merhabalar,

Yaklaşık 6-7 haftalık yavru kuşum var. 2-3 haftadır bende.

Normalde 2-3 günde bir yem takviyesi yapıyordum. Azar azar veriyordum. Bugün nasıl olduysa çok koydum. Kuş da sürekli yemeye başladı. Dikkatimi çekti, alıp oynadık biraz. Elimde kolumda gezindi filan. Derken göğüs ve anüs kısmında iki ayrı yerde şişlik gördüm. Göğüs kısmındaki tüyleri kenara çekince içerideki yemler görünüyor. Anüs kısmında sadece şişlik var.

Bu konuda düşüncelerinizi alabilir miyim?

Kafesi temizleyip yemi ve suyu çıkardım. Yapabileceğim bişey var mıdır?

Bunu sormak için internette gezinirken bu forumu gördüm. Geçmiş yazılanları okuyacağım bundan sonra. Geçmişte yazılmış bir konu varsa oraya yönlendirirseniz de olur.
    Cevaplarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.
    Baha

2. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşu çok yem yediği için bir şey olmaz zaten kararında yerler balık gibi değillerdir. Resim koyma imkanın varsa belki sizin görmediğinizi görebiliriz ama aşırı yem yediği için sadece kursağı şişer.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Öncelikle foruma hoş geldiniz. Bir sorun teşkil etmez. Gerekeni yapmışsınız. Siz suluğu ve yemliği tekrar geri takın. Madem obur bir kuş, yemi ölçülü verin.

4. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    bari arada salın uçsun ki formunu kaybedip yağ bağlamasın

Sayfayı Paylaş