petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint Bülbülü Hakkında Sorular ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Boyacı tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Boyacı

Merhaba arkadaslar tek olan hint bülbülüme bir eş aldım bugun satıcı 3 aylık bir dişi oldugunu söyledi bende aldım benim erkek kuşum 9-10 aylık civarı diye biliyorum satıcı yuvalığı 1 ay sonra tak birbirlerine alışsınlar dedi kuş gelir gelmez alıştılar birbirlerine yuvalığı ne zaman takayım ? Ve yavrular hangi renk cıkar ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:17 -->-> Daha önceki mesaj 15:14 --

yokmu yardım edebilecekk ?

2. Burak Boyacı

kimse mi bilmiyor ya

3. Nilgün BULUT

renkli olan kuşun ayağı yokmu.benmi yanlış gördüm.

4. semih yücel

semih yücel New Member

Beğenileri:
    0
    yavruların zebrada olabilir düz çizgisizde ola bilir bence yuvalığı şimdiden tak alışsınlar ve yuvanın içi dışarıdan direk görülmesin hint bülbülleri genellikle yuvayla çok ilgilenmesinden yumurtayı atar şimdiden hayırlı olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

aaaa harbi erkek kuşun ayağı yok çifleşmede sorun oluşturabilir

5. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    hint bülbüllerinin ayaklarında öyle problemler olabiliyor malesef bende uzun zaman önce bir tane bakmıştım. çok hassas ayakları kafes tülünün ipleri bile boğup düsürebiliyor. ve veterinerde bişey yapamıyor. büyük ihtimal öyle oldu bu erkeğinde.

6. Selahattin GÖKTAŞ

bendekinin bacağı bile yok... yavrular ikisinede benzeyebilir karşıkta olabilir bilemeyiz ki... bencede yuvalığı şimdiden takabilirsiniz. hayırlı olsun.

#6 Selahattin GÖKTAŞ, 2 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2013
  7. Burak Boyacı

tule takılmıs malesef

Sayfayı Paylaş