Karadeniz Pet

Hint Bülbülü Hakkında Sorular ?

• Konbuyu başlatan Burak Boyacı
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Boyacı

Guest
Merhaba arkadaslar tek olan hint bülbülüme bir eş aldım bugun satıcı 3 aylık bir dişi oldugunu söyledi bende aldım benim erkek kuşum 9-10 aylık civarı diye biliyorum satıcı yuvalığı 1 ay sonra tak birbirlerine alışsınlar dedi kuş gelir gelmez alıştılar birbirlerine yuvalığı ne zaman takayım ? Ve yavrular hangi renk cıkar ?

u5bn8.jpg

u5bnr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:17 -->-> Daha önceki mesaj 15:14 --

yokmu yardım edebilecekk ?

renkli olan kuşun ayağı yokmu.benmi yanlış gördüm.

yavruların zebrada olabilir düz çizgisizde ola bilir bence yuvalığı şimdiden tak alışsınlar ve yuvanın içi dışarıdan direk görülmesin hint bülbülleri genellikle yuvayla çok ilgilenmesinden yumurtayı atar şimdiden hayırlı olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

aaaa harbi erkek kuşun ayağı yok çifleşmede sorun oluşturabilir

hint bülbüllerinin ayaklarında öyle problemler olabiliyor malesef bende uzun zaman önce bir tane bakmıştım. çok hassas ayakları kafes tülünün ipleri bile boğup düsürebiliyor. ve veterinerde bişey yapamıyor. büyük ihtimal öyle oldu bu erkeğinde.

bendekinin bacağı bile yok... yavrular ikisinede benzeyebilir karşıkta olabilir bilemeyiz ki... bencede yuvalığı şimdiden takabilirsiniz. hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri