petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint bülbülüm kocaman oldu :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Akgün BİNGÖL tarafından 11 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Akgün BİNGÖL

Sabah içerde otururken yavru bülbülümden bağırma sesi çok geldi gittim baktım :) kerata meğersem yuvadan çıkmış artık :) annesinden yem istiyor sesinin gürlüğüde o yüzdenmiş elime aldım herhangi bir tepki vermedi :) sırt üstü uzandırdım :) hala tık yok :)
    [​IMG][​IMG]

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah çok tatlı :) İlk resimdeki velet daha yuvadan uçmamış olsa gerek? :)
    Ayrıca iyi has bakıcı bir çiftmiş geneli bozuk oluyor :)

3. Akgün BİNGÖL

valla ben bu kadar güzel bişey beklemiyordum :) annem hint bülbüllerine karşı ilgisi yoktu daha demin çıkart yavruyu seveyim :D dedi düşünün bu kadar tatlı işte :)

4. Akgün BİNGÖL

ayrıca sadece bir yavru vardı bu resimler sadece onun :) büyümesini çektik diyelim :)

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    :) Anladım ustam. MaşAllah gerçekten çok tatlı :) Ben de bir daha almayı düşünüyorum eğer ürerlerse yavrulardan tekini alıştırmaya çalışacağım bakalım.. :D

6. Furkan oruc

Maşaallah Çok tatlılar :) İnşallah tüyleri kadar yavru alırsınız

7. Umutcan AĞLAR

MaşAllah ne güzel bişey ya. Güle güle besleyin :)

8. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah ne güzel, yetişkinlerin mi gagası kırmızı oluyo?

9. Akgün BİNGÖL

Herkese teşekkür ediyorum bu arada cihat hocam bende onu düşünüyorum yani elimi normalde kafese soktugumm zaman anne baba çıldırıyor sağa sola vuruyorlar ucuyorlar :) ama yavruda onu yapmamasını düşünüyorum bakalım çünkü bunlarında elde kalması ele alışması çok güzel olur :) şimdilik ele geliyor kendisini sevdiriyor ani hareketlerde kaçmıyor bazen uçuyor ve felaket ucuyor bu arada:D

10. Akgün BİNGÖL

Hocam dişinin turuncu erkeğin kırmızı oluyor yavrumuzun tahminimce bir hafta içinde cinsiyeti belli olur yada daha uzunda olabilir

11. Engin DERİM

41 kere Maşallah

12. Akgün BİNGÖL

teşekkürler:)

Sayfayı Paylaş