Karadeniz Pet

HIPRAMINCHOK yanında P yazmıyor sahtemidir?

UĞUR BAYAT

Yeni Üye
Tavsiye uzerine bu gun Ankarada guvendiğim bi veterinerden hıpramınchok aldım ben hıpramınchok p dedım oda bunu verdı p yazmadıgını fark ettım ama guvendıgım ıcın budur dedım aldım sımdı bıraz arastırdım p yazmayanlar sahte oluyor kullanmayın dıyenler var ama aldığım veterinerin sahte urun satacagını dusunmuyorum, nedır lutfen bılgısı olan ustadlar cevap beklıyorum.

Ekli dosyalar

• 20180505_195552.jpg
    20180505_195552.jpg
    3.7 MB · Görüntüleme: 87
Biraz araştırdım sizin için. P si olmayanlar likit haldekiler, toz çözeltilerde hep p var. Ürününüzün altında pazarlama izin sahibi olarak yazan limited şirkete ait bir telefon bumarası mevcut. Ben olsam orayı arar teyit ederdim.

Biraz araştırdım sizin için. P si olmayanlar likit haldekiler, toz çözeltilerde hep p var. Ürününüzün altında pazarlama izin sahibi olarak yazan limited şirkete ait bir telefon bumarası mevcut. Ben olsam orayı arar teyit ederdim.
Burdan tatmin edici bir cvp alamazsam hafta içi telefon edecem ilginize cok tesekkur ederim...

Bilen kullanan arkadaşlar varsa cevap verirse sevinirim.

Tavsiye uzerine bu gun Ankarada guvendiğim bi veterinerden hıpramınchok aldım ben hıpramınchok p dedım oda bunu verdı p yazmadıgını fark ettım ama guvendıgım ıcın budur dedım aldım sımdı bıraz arastırdım p yazmayanlar sahte oluyor kullanmayın dıyenler var ama aldığım veterinerin sahte urun satacagını dusunmuyorum, nedır lutfen bılgısı olan ustadlar cevap beklıyorum.
Daha önce hipraminchok kullanan bir üretici arkadaşımda görmüştüm. Ona sorduğumda p yazılı olup olmamasının sadece sıvı veya toz halde olması veya olmaması ile ilgili olduğunu söyledi

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha önce hipraminchok kullanan bir üretici arkadaşımda görmüştüm. Ona sorduğumda p yazılı olup olmamasının sadece sıvı veya toz halde olması veya olmaması ile ilgili olduğunu söyledi

P yazanlarda toz formda bunların
82618ffd4554f433ebcb67db2018b59e.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

P yazanlarda toz formda bunların
82618ffd4554f433ebcb67db2018b59e.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
P olup da toz olan varmış doğrudur araştırdım da sonradan öğrendim bende

Benimki hem toz hemde p yazmıyor buyuk ihtimal basım tarihi veya sonradan ambalajda isim değişikliği ile ilgili bir olay yarın yetkili distribütörü arayıp soracam ilginize teşekkür ederim.

Sayın forum üyeleri bilgilendirme amaçlı yazıyorum ürünün Türkiye distribütörü ürün temsilcisi ile görüştüm ürünün orjinal olduğunu söyledi p harfi eskiden power anlamında kullanılıyormus sonradan bakanlık reklam oldugu gerekcesıyle yasaklamıs ama bu arada bu urunun özellikle suriyede sahtelerinin olduguna dair duyumlarının oldugunuda belirtti yanı urunu guvenilir yerden almanızda fayda var saygılar.

Geri