Karadeniz Pet

Hobi hanemiz (Videolu)

Seda CAN

Meraklı Üye
Naçizane hobi hanemizi sizlerle paylaşmak istedik. Biraz uzun oldu ama seyirlik keratalar (=

Maşallah mubiş ve sultanlarımıza ^_^

[YOUTUBE]MVGnZMHU6qE[/YOUTUBE]

Maşallah. Nazar değmesin. Sağlıklı ve güzel kuşlar.

Maşallah çok güzel ve çok güzeller. Hayvanları seviyorum ama kuşları ayrı seviyorum genelde kadınlar titiz oluyorlar tüyü uçar etraf pislenir diye annem kız kardeşim hatta babaanem ve yengeler bile söyleniyor bana altı üstü bir çift kuşum var demek ki böyle bir hobihane açsam kıyametler kopacak :D Tebrik ve taktir ediyorum sizi bu yüzden, tekrar Maşallah ve hayırlı üretimler.

Maşallah boş yok :)

Sağolun.Boş olsa da olmasa da canları sağolsun keyifleri yerinde olsun bize yeter (=

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

maşallah hepsi birbirinden güzel ve saglıklı tüylerı kadar ömürleri olur insallah

Amin çok teşekkürler (= Daha iyileri sizlerin olsun ^_^

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:04 --

Maşallah. Nazar değmesin. Sağlıklı ve güzel kuşlar.

Çok teşekkürler (= uğraşıyoruz kendi çapımızda ^_^

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:08 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

Maşallah çok güzel ve çok güzeller. Hayvanları seviyorum ama kuşları ayrı seviyorum genelde kadınlar titiz oluyorlar tüyü uçar etraf pislenir diye annem kız kardeşim hatta babaanem ve yengeler bile söyleniyor bana altı üstü bir çift kuşum var demek ki böyle bir hobihane açsam kıyametler kopacak :D Tebrik ve taktir ediyorum sizi bu yüzden, tekrar Maşallah ve hayırlı üretimler.

(= Ah bir bilseniz ben de çok titizim ama kuş sevgisi bir başka engel olamıyorum. (= Bir odayı onlara tahsis ettik tüyleri vs. dışarı çıkmasın diye önlem aldık şimdilik bir sıkıntı yaşamıyoruz. Yaşarsak da dükkan tutarım yine onlardan vazgeçmem o derece =D

(= Ah bir bilseniz ben de çok titizim ama kuş sevgisi bir başka engel olamıyorum. (= Bir odayı onlara tahsis ettik tüyleri vs. dışarı çıkmasın diye önlem aldık şimdilik bir sıkıntı yaşamıyoruz. Yaşarsak da dükkan tutarım yine onlardan vazgeçmem o derece =D
En iyisini yapıyosunuz aynen devam :)

Maşallah çok güzeller gerçekten. Aslında daha çok onlara gösterdiğiniz ilgi ve sevgi çok hoştu umarım daha da büyük bir hobihaneniz olur :)

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Gayet güzeller, tertemiz bakıyorsunuz.

Maşallah çok çok tatlılar Güle güle besleyin bereketli üretimler

maşallah hayırlı üretimler

Maşallah Seda hanım tüm kuslariniz çok hareketli cok güzeller,bizim oglanla kız da 3 lemis Inşallah sag salim yavrular çıkar.sağlıkli hayırlı bol üretimler olsun

Maşallah Seda hanım tüm kuslariniz çok hareketli cok güzeller,bizim oglanla kız da 3 lemis Inşallah sag salim yavrular çıkar.sağlıkli hayırlı bol üretimler olsun

Amin çok teşekkürler İbrahim Bey taze kan her daim şarttır. Umarım sağlıklı çıkar ve büyür yavrular ^_^