Karadeniz Pet

Hobi M005 4 Mevsim Muhabbet Kuşu Yemi 1kg

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar bu ürünü kullanan varmı vitacarftdan bu ürüne geçtim.

Sizin bahsettiğiniz ürün dahil birçok ürünü kullandım. Aralarında en iyisi versele laga idi. Önemli birkaç nokta var ama bana göre en önemlisi tazeliği. Çünkü bütün yemlerin içeriği üç aşağı beş yukarı aynı. Saçma sapan boyalı ekmekler haricinde. Ayrıca bu boyalı ekmekleri, meyve parçacıkları diye yutturmaya çalışıyorlar.
Ballı olması bir bakıma avantaj, enerji açısından düşünüldüğünde.
Bazıları soruyor nereden anlıyorsun iyi olduğunu diye. Benim cevabım ise gözlem. Kuşların sağlıklı ve enerjik olması.
Piyasada bilinen hemen bütün ürünleri denemişimdir. Şu anda satışta olan ürünler arasında açık ara en iyisi vitakraft. Tropifit hariç. Forumdaki arkadaşlar öneriyor ama ben henüz denemedim, çünkü 6 kilo vitakraft bitirdim ve son derece memnunum.

Sizin bahsettiğiniz ürün dahil birçok ürünü kullandım. Aralarında en iyisi versele laga idi. Önemli birkaç nokta var ama bana göre en önemlisi tazeliği. Çünkü bütün yemlerin içeriği üç aşağı beş yukarı aynı. Saçma sapan boyalı ekmekler haricinde. Ayrıca bu boyalı ekmekleri, meyve parçacıkları diye yutturmaya çalışıyorlar.
Ballı olması bir bakıma avantaj, enerji açısından düşünüldüğünde.
Bazıları soruyor nereden anlıyorsun iyi olduğunu diye. Benim cevabım ise gözlem. Kuşların sağlıklı ve enerjik olması.
Piyasada bilinen hemen bütün ürünleri denemişimdir. Şu anda satışta olan ürünler arasında açık ara en iyisi vitakraft. Tropifit hariç. Forumdaki arkadaşlar öneriyor ama ben henüz denemedim, çünkü 6 kilo vitakraft bitirdim ve son derece memnunum.

teşşekür ederim ama bu ürün meymesiz 13 tl kilosu

Ben sizin almış olduğunuz üründen değil, genel olarak piyasayaki ürünlerden bahsettim.
Vitakraft kullanmaktan neden vazgeçtiniz peki

isal ediyor kuşlarımı birde soru sorucam aşırı derece kaşaşnoyor gelişmedi kusum ne önerirsinişz

Dediğim gibi, 6 kilo bitti, yedinciyi kullanıyorum, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hiç ishalle karşılaşmadım. Muhtemelen yemi sağlıklı saklayamadınız ve nemlendi. Gold wings de kullandım ama istediğim performansı alamadım.
Kaşınmaları normaldir ama her ihtimale karşı üç hafta avimec veya vilmectin kullanın.
Başta yumurta maması olmak üzere protein ile beslenmelerine özen gösterin.

Ben quik yem kullaniyorum karisik olandan cok memnunum kuslarim cok severek tuketiyor deneyebilirsiniz :)

ucuz marka ürünler önermiyorum teşşekürler.
Ucuz oldu icin almiorum ben petshopdan 1kg mini 11 tlye aliorum fiyati umrumda dil olsaydi netten alirdim kalitesi onemli bende kullaniorum kaliteli oldugunu soyluyorum sizin tercihiniz benimki oneriydi

Geri