Karadeniz Pet

Hobihanem (Levent ACAR)

Her zaman beklerim kardeşim. Önceden haber verin yeter.

Teşekkürler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:25 --

3. yavru da bu gün geldi.. :)

Maşallah abi inşallah saklıklı bir şekilde büyürler...

Tam istedim gibi ilerde bende yapacam kendi evime gectim zaman annemle ugrasamam simdi.))

Abicim hayırlı uğurlu olsun inşallah emeğinin karşılığını fazlasıyla alırsın . benim sana sorum olacaktı bende şuan 1 çift muhabbet var altında 5 yumurta ile kuluçka da ama 1 çift daha almak istiyorum çünkü sürü psikoloji sinden dolayı. Ama ailedekiler kızıyor ses yaparlar diye. Gerçekten çok ses yaparlarmi yapmazlarsa hemen alıcam.

Abi üretim hanem çok güzel tam avrupa standatı :) gibi olmuş ve temiz bakıyosun bence jombo show jumbo yap kuşları :) bu ortam dan onlara göre :) Hayırlı üretimler.

maşaallah ağabey.. Ayrıca bir arkadaşımız sormuş 2. çift çok ses yapar mı evet onlar gelirse 4 kuş evde çok ses yapar

Abicim hayırlı uğurlu olsun inşallah emeğinin karşılığını fazlasıyla alırsın . benim sana sorum olacaktı bende şuan 1 çift muhabbet var altında 5 yumurta ile kuluçka da ama 1 çift daha almak istiyorum çünkü sürü psikoloji sinden dolayı. Ama ailedekiler kızıyor ses yaparlar diye. Gerçekten çok ses yaparlarmi yapmazlarsa hemen alıcam.
Yusuf kardeşim cevabını vermiş. Bir elin nesivar, iki elin sesi var.. :)

Abi üretim hanem çok güzel tam avrupa standatı :) gibi olmuş ve temiz bakıyosun bence jombo show jumbo yap kuşları :) bu ortam dan onlara göre :) Hayırlı üretimler.
İleride inşallah..

maşaallah ağabey.. Ayrıca bir arkadaşımız sormuş 2. çift çok ses yapar mı evet onlar gelirse 4 kuş evde çok ses yapar
Teşekkürler kardeşim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 16:07 --

95703097780683227650.jpg

63969633191599377162.jpg

03428473455655406132.jpg

42513984380476532119.jpg

24669686383398102976.jpg

hayırllı olsun allah utandırmasın işallah

İnsan bu kafes ve kuşları görünce imreniyor.hayirlı olsun

Ya bismillah ya nasip dedik, girdik bir yola..
Allah utandırmasın inşallah.

Bu, bu gün bir arkadaştan, ileride vereceğim yavru karşılığı aldığım dişi, adını Elektrik koydum. (Bizim elektrikçinin kardeşinin kuşu) Biraz yerini yadırgadı galiba..

Suluğa yakın olan, benim evde beslediğim Zeytin (Cihan ustadan almıştım onu da yavruyken)
Diğerlerini de bu gün Cihan ustadan aldım. Maşallah. Çok iyi uyum sağladılar.

Bu da Recep amcadan geçen hafta aldığımız "Recep the purple" aslında tam evde oynamak için, uysal bir kuş. Yanına yavru eş gelene kadar bu ufak kafeste ayrı duracak.

Bu da açılış videosu..
[Youtube]z_EH70eGcI8[/Youtube]

Bu da bu günlere nasıl geldik.. ==> http://www.muhabbetkusu.com.tr/uret...retimhanem-yakinda-hizmete-girecek-14078.html

levent abı sana ozenerekden hagen vısıon m01 kafes aldım led serıt yaptırdım kafesın ustundekı dolabada cok guzel durdu kafesle ıkısı bomba gıbı oldu ama yavru kus adım erkek kusu satın aldıgım arkadas kusu rahatsız eder o ısık dedı sen nedıyosun abı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
MaşaALLAH abi yavruların fotoğraflarını paylaşmanı önermiyorum abi nazar falan değer birşey olur kuşlara ALLAH korusun :)