Karadeniz Pet

Hobihanem (Levent ACAR)

Hayırlı olsun allah utandırmasın o tepedekı ledlerın malıyetı nedır bende dusunuyorumda bataryası falanmı var prızemı takılıyor sıstem nasıl

Şerit led istenen güçte ve uzunlukta kesiliyor, ucuna gerekli boyda kablo bağlanıyor. Bir adaptörü var, doğru akıma çevirici, kullanılan led uzunluğuna uygun amperde. Toplam 10m. led, 3 adaptör, kablo, işçilik vb.. 150TLye maloldu bana.

Şerit led istenen güçte ve uzunlukta kesiliyor, ucuna gerekli boyda kablo bağlanıyor. Bir adaptörü var, doğru akıma çevirici, kullanılan led uzunluğuna uygun amperde. Toplam 10m. led, 3 adaptör, kablo, işçilik vb.. 150TLye maloldu bana.

pahalıymış yahu :) ben 1 metre alıcam tahmini kaç tutarki bunların aç kapa tuşu varmı yoksa prize sok çıkar metodu ilemi çalışıyor.. bu led şerit yapıştırma dimi tavana yapıştırdınız

pahalıymış yahu :) ben 1 metre alıcam tahmini kaç tutarki bunların aç kapa tuşu varmı yoksa prize sok çıkar metodu ilemi çalışıyor.. bu led şerit yapıştırma dimi tavana yapıştırdınız

1m. adaptörü ile birlikte 35TL civarında tutabilir. Basit bir aç kapa anahtarı eklenebilir. Evet yapıştırılıyor. Ben dış mekan için olanlardan aldım, üzerinde silikon kaplama var.

hayırlı olsun vallaha imrendim size mersinde daha ucuzdur gibime geliyor :) peki iç mekan dış mekan farkı nedir ben iç mekan seçim tek kuş için dimi

hayırlı olsun vallaha imrendim size mersinde daha ucuzdur gibime geliyor :) peki iç mekan dış mekan farkı nedir ben iç mekan seçim tek kuş için dimi

İç mekan led şeritlerde led ve çipler açıkta, dış mekan için olanların üzerinde silikon kaplama var. Kuşlar kemirmesin diye öyle aldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 09:26 --

*
*
*
Bu gün hobihanemin ilk bebeği bünyaya geldi.
Hayırlısı olsun inşallah..

*
*
*

Bir ara giremedim ondan abi :) maşallah Allah Nazarlardan saklasin abi :)

Hayırlı olsun .Allah devamını getirsin

@Levent ACAR abi inş. yavrular büyüyünce geliriz ziyaretine.. ama önce senden beklerim ;)

Her zaman beklerim kardeşim. Önceden haber verin yeter.

Tek kelime ile bayıldım :)

Hayırlı olsun .Allah devamını getirsin

Teşekkürler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:25 --

3. yavru da bu gün geldi.. :)