Karadeniz Pet

Hobihanem (Levent ACAR)

10 şerit ledden 2 tanesi sorun çıkardı. Tekrar söktüm o iki rafı bu gün elektirikçi yapıyor, akşam takarım. Hafta sonu ile herşeyi ile biter. Malum şık görünmesi gerek, kablolar salkım saçak duramaz. :)

Her zaman beklerim kardeşim. Kadıköye vapur yap, oradan metro, huzur evi durağı (Bağlar başı çıkışı) 850m. mesafede. :)

Tamam kardeşim sağol adresi aldım artık :)

Hayırlı uğurlu olsun, bol bol yavru alırsın inşallah.
Böyle güzel temiz üretimhaneler görmek mutlu ediyor insanı.
Darısı bize.

Maaşallah

İlk konudan buraya kadar okudum, çok faydalı bilgiler mevcut. Başarılarınızın
devamını dilerim.

images

Box kafesi oldukça kolayladım. Şu an led şeritlerinin kablolarını bir araya toplayıp adaptöre bağlayacağım kanalı yapıştıracam. Bu gece daha sonra tüneklerimin boyunu ayarlamam gerek.

Bu da Başka bir forum platformundan gelen hediyem hayırlı olur inşallah.

10162917099839532450.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

Selam Arkadaşlarım, Kardeşlerim.
Box kafesin açılışını nihayet yaptım. (Foroğraflar yarın akşam kısmetse) Salmada birbirine aşık 4 çifti hayırlısınla yerleştirdim. Dişinin biri tüneğe ayağını sürmeden direk yuvaya daldı. :D
Kısmet bakalım Allah yumurtalarını da göstertsin.. :)

:) hayırlısı abi, bende bugun aldım kuşları box kafese

Levent abi bende istedim resimleri Ali abiden ama nerdeeee :) illa biz zorla resim ekleteceğiz :)

Levent abimden özür diliyerek paylaşıyorum, farklı konu açmayayım dedim. Buda benim acemice yapmaya çalıştığım pvc box kafes hesaplamalara göre 5 göz olacaktı, ama hatalarım yüzünden 4 göz oldu :)

Hayırlı uğurlu olsun İnş bendede var böyle bi merak Allah sonumuzu hayır eylesin Tüyü kadar yavru alırsın inş :D

Abi video gizlidir diyor

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi kuşlar yıkanırken oda sıcaklığı ne idi bu arada box kafes hayırlı olsun

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi kuşlar yıkanırken oda sıcaklığı ne idi bu arada box kafes hayırlı olsun

16-17°C civarıydı. Kuş kendini yıkıyorsa bu sıcaklıklar çok düşük değil Bedirhan kardeşim. Sen tutup suya sokuyorsan o zaman üşütme ihtimali var.

İyi dileklerin için teşekkür ederim. :)

Allah kafanızdakilerin gerçekleşmesini nasip etsin