Karadeniz Pet

hobihanemden görüntüler (Berkay ERDİNÇ)

Berkay ERDİNC

Emektar Üye
kafeslerimin kurulumunu sonunda tamamladım.60*40 özel yapım kafesler ve kendi yapmış oldugum yuvalıklar.
[YOUTUBE]7paoool5Rec[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Parçalı kuşlar öne çıkmış.

Hayırlı üretimler. Tel kafes bence en iyisi olmuş. Pvc yi bende bırakıcam. Sağlıklı ve bol yavrulu hobiler

Hayırlı üretimler olsun yeriniz güzelmiş

Hayırlı üretimler. Tel kafes bence en iyisi olmuş. Pvc yi bende bırakıcam. Sağlıklı ve bol yavrulu hobiler
valla geçte olsa kurtuldum pvcden tel kafeslerle fiyat olarak bayağı fark var aynı zamanda bir çok hobici gibi verim alamadım pvcden
teşekkürler buarada ercan bey ıyı dıleklerınız ıcın sızede saglıklı üretimler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:09 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

Hayırlı üretimler olsun yeriniz güzelmiş
saolun fatih bey yazın kuşları dınlendırmeye alacagım zaman daha profesyonel bi hobıhaneye gecmeyı planlıyrm nasıp olur inşallah :)

Hayırlı üretimler kuşlara da maşallah. :) Pvc nin sıkıntısı nedir aceba?

Hayırlı üretimler kuşlara da maşallah. :) Pvc nin sıkıntısı nedir aceba?
teşekkürler :) kutu(box) olması :) kusların etrafı görememesi muhabbet kuşları sosyal canlılar oldugundan dolayı zorlu bir takım ne denersenız deneyın yavru alamadıgınız bır takımın yanına rahatlıkla yavru alabıldınız baska bır takımı atarsanız yavru alabılme olasıgı artar çiftlesen takım dıger takımı teşvik eder
örneğin üretim kafesinde asla mama yemeyen bır kuş salmada mama yemek ıcın kavga eder :) bır kuş mamalıga ulaşsın yeter hepsi mamanın basına üşüşürler :)
plastık belli bır zaman sonra sürtünmeden dolayı statık elektrk olusturyr elimi temızlık ıcın kafese soktugumda kolumdakı kılları çektıgıne sahit oldum
buda kuşları rahatsız edıyor ve yaz sıcagında 5 tarafı plastıkle cevrılı bı kutunun içinde olmak istemezdim :) sanırım bunu kuşlarda istemez :)

:) teşekkürler, yeterince açıklayıcı oldu.

kuşlarınızda çok iyi, mekanda...
hayırlı üretimleriniz olsun...

Maşallah hepsine. Sağlıklı ve uzun ömürlü olsunlar inşallah.

Maşallah hepsine hayırlı üretimler ayrıca salmalarında hoşmuş Güle Güle besleyiniz.

Bereketli üretimler olsun tel kafes üretimi süper Güle güle besleyin

Hayırlı üretimler follukları nerden aldın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:48 -->-> Daha önceki mesaj 11:44 --

Hayırlı üretimler follukları nerden aldınız g9nde

Rim yapan yer varmı 10 tane lazım

Hayırlısı olsun kardesım sonunda senıde tel kafese gecırdık cok sukur :)

Hayırlısı olsun kardesım sonunda senıde tel kafese gecırdık cok sukur :)

Sağol FEVZİ USTAM :) kumesin bu hale gelmesinin en büyük destekcisi sen oldun .geniş bilgi ve tecrubelerinle yardimini
hiç esirgemedin az kahrimi cekmedin yani abi :) Sağol varol iyiki seni tanidim ustam :)
Kuş kutuda deil kafeste beslenir. FEVZI ÖZYAYLA :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:05 -->-> Daha önceki mesaj 13:00 --

Hayırlı üretimler follukları nerden aldın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:48 -->-> Daha önceki mesaj 11:44 --

Hayırlı üretimler follukları nerden aldınız g9nde

Rim yapan yer varmı 10 tane lazım

Folluklar bst ye aittir bildigim kadariylada gonderimde yapiyor ben izmirde biarkadastan aldim elinde fazla sayida vardi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 13:05 --

sağolun abilerim kardeşlerim ıyı dıleklerınızden dolayı teşekkür ediyrm

Geri