Karadeniz Pet

Hobiye geri dönme

Yeniheves

Yeni Üye
Kuşum temmuzda öldü ve kafesini sıcak sudan geçirip balkona kaldırdım.Şimdi hobiye geri dönmek istiyorum.Elimde eski kuşumdan kalan quik marka yem kafes ve içindeki suluk yem salıncak var.Bunlar yeniden başlamak için yeterli mi?Ayrıca kafesi suluğu vs dezenfekte etmem gerekir mi?Gerekirse nasıl yapacağım.
Ayrıca İstanbul anadolu yakasında önereceğiniz üretici varmı?
Teşekkürler
EDİT:Vitamin gaga taşı kalamr kemiği mineral blok olmazsa olmazlardan mı?

Son düzenleme:
Yemlerde gözle görülür bir bozulma,böceklenme yoksa kullanılabilir. Kafes ve ekipmanlarını deterjanlı su ile yıkayıp deterjan kalmayacak şekilde iyice durulayarak kullanılabilirler. Bunun yanında elma sirkesi ilede yıkayıp kullanılabilir.

[MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] Var Anadolu yakasında hobiye donmenize sevindim bence yeni bi yem alın ve kafesinizin fotoğrafını da bizimle paylaşın

Tek kuş için güzel kafes Murat ağabey var Levent ağabey var

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] var yanilmiyorsam kartal maltepe civarindaydi

Ben de yardımcı olmak isterdim ama suan kuşlarım kuluckadalar yaz boyu dinlediklerini için Murat ağabey Pendik'te Levent ağabey Maltepede

Son düzenleme:
Evet forumdan bir üreticiden alırsanız hem her safhasını görürüz hem de size bizzat yardımcı olurlar.

Hayırlısı olsun şimdiden

Geri