Karadeniz Pet

İç Parazit olduğu söyledi ne kadar dogru ?

w4rez

Yeni Üye
Merhaba Ustatlarım abilerim ablalarım bu konuda tıkla paylşayıgım kuşum var ama bir koku problemi çekiyorum yoğun ve odayı havalandırdıgım halde zorla geçen bir koku kuşumu kokladıgım da kuşumda bir koku yok kafesimide temiz tutuyorum tokatta bulundan petshop a danıştım bu konuyu iç parazit olabilecegini ve antibiyotik kullanmam gerektigini söyledi ne kadar doğru olabilir. Kuşum için elimden gelenin en iyisini yapmak isterim boşuna antibiyotik de içirmek istemiyorum. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür ederim

Artık olarak petshop sahibi Elegant Cat Silika Kedi Kumu kullanarak dışkı kokusu engelleyecegimi söyledi. Önerir misiniz.

Ve arada bir aksırıyor elimde oldugunda aksırdıgında burnuncan sıvı fıskırttıgını hissedebiliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Araştırmaya koyuldum başka bir petshopla görüştüm yemimden kaynaklanabilecegini söyledi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Antibiyotik kullanmadan önce taban malzemesi (bentonit,zeolit,mısır granülü) kullanarak sorunun çözülüp çözülmediğini gözlemleyin. Ona göre diğer yöntemlere geçersiniz.

Antibiyotik kullanmadan önce taban malzemesi (bentonit,zeolit,mısır granülü) kullanarak sorunun çözülüp çözülmediğini gözlemleyin. Ona göre diğer yöntemlere geçersiniz.

Uğur bey teşekkür ederim ilginiz için internette birçok ürün var hangisini tercih etmeliyim. Saygılar sevgiler

Uğur bey teşekkür ederim ilginiz için internette birçok ürün var hangisini tercih etmeliyim. Saygılar sevgiler

Ben bentonit ve mısır granülü kullandım ve her iki üründen de memnun kaldım.

Uğur bey Kıtty sand sılıca kedi kumu aldım. Gelişmeleri paylaşacagım

Bu kedi kumlarının iki çeşidi var biri doğal bentonit diğeri de suni olan yapay bir malzeme. Aldığınız hangisi acaba. Suni olan malzemeyi almayın ve kullanmayın.

2d147341915eaf8f20a5bd641aa30aae.jpg
9585ece36fe224bba013cfa5dba3a4e5.jpg

Ürünü uyguladım ürünün içeriğinde doğal yazıyor

Benim kullandığım ürün doğal bentonitti. Ben bu ürünü kullanmadım.Silisyumlu ürün kullanan hiç duymadım.Kullandıktan sonra tecrübelerinizi paylaşırsanız bizde bilgileniriz.

Benim kullandığım ürün doğal bentonitti. Ben bu ürünü kullanmadım.Silisyumlu ürün kullanan hiç duymadım.Kullandıktan sonra tecrübelerinizi paylaşırsanız bizde bilgileniriz.

Oncelikle merhaba abilerim ablalarım ürünü 2 gündür deniyorum ve kokuda %90 azalma var. Ve hayvanın dışkısının geldiği taşlar beyazlaşıyor normalde şeffaf kullancak arkadaşlara öneririm.

Geri