petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İki sorum var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve haydarmasal tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    iki tane muhabbet kuşum var haydar ve masal...

özellikle erkek olan gagasını çok zorluyor kırılacak diye korkuyorum. neden zorluyordur kırılırmı

ikinci sorum acaba kafeste çok mu sıkılıyorlar. yanı hapıs gıbı işkence gibi mi geliyor. öyle dusununce vıcdanen rahatsız olmaya basladım. dun gece kafesin kapısını acık bıraktım. bırakınca hep perdeye gıdıyorlar sabaha kadar orada kaldılar. sabah acıktılar kafese aldım ama kapısını gene acık bıraktım karınları doyunca dısarı cıktılar odaya tekrar. yanı kafeste cok tutmayarak yanlısmı yapıyorum iyi mi yapıyorum. ne yapmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

soruları yanıtlıcak kimse yok mu

2. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    sen doğru olanı yapıyosun sürekli kafeste durmasında mahsur yok ve sen onları pet shoptan kurtardın üstelik orda daha kötü. sürekli dışarda durmaları sıkıntı değil benimkide oyle kafes kapısı açık durur isterse çıkar istemezse çıkmaz ama 2 günde bir incele kontrol et kanatlarını birşey olmaz ama kontrol et sen gaga konusuna gelince o konuda bir fikrim yok :/

#2 Koray Demir, 21 Eylül 2014
    Son düzenleme: 21 Eylül 2014
  3. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    sağolasın... havalar biraz daha serinlesin kapı pencereyi kapatınca daha çok bırakcam

4. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    ben teşekkür ederim kardeşim kolay gelsin sıkılmamaları için bırakırsan aklında bulunsun zorla koyma içeri onlar girsinler çok ürküyorlar aksi takdirde

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Eger yavru almak ıstıyorsanız salmayın. Kuslar daha yavruysa salmanızda yarar var.

6. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
  7. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Gozun yakın plan net fotosu gereklı. 8 aylık olana kadar cıkarabılırsınız.

8. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    çekince atayım tesekkurler

Sayfayı Paylaş