Karadeniz Pet

İki sorum var

haydarmasal

Yeni Üye
iki tane muhabbet kuşum var haydar ve masal...

özellikle erkek olan gagasını çok zorluyor kırılacak diye korkuyorum. neden zorluyordur kırılırmı

ikinci sorum acaba kafeste çok mu sıkılıyorlar. yanı hapıs gıbı işkence gibi mi geliyor. öyle dusununce vıcdanen rahatsız olmaya basladım. dun gece kafesin kapısını acık bıraktım. bırakınca hep perdeye gıdıyorlar sabaha kadar orada kaldılar. sabah acıktılar kafese aldım ama kapısını gene acık bıraktım karınları doyunca dısarı cıktılar odaya tekrar. yanı kafeste cok tutmayarak yanlısmı yapıyorum iyi mi yapıyorum. ne yapmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

soruları yanıtlıcak kimse yok mu

iki tane muhabbet kuşum var haydar ve masal...

özellikle erkek olan gagasını çok zorluyor kırılacak diye korkuyorum. neden zorluyordur kırılırmı

ikinci sorum acaba kafeste çok mu sıkılıyorlar. yanı hapıs gıbı işkence gibi mi geliyor. öyle dusununce vıcdanen rahatsız olmaya basladım. dun gece kafesin kapısını acık bıraktım. bırakınca hep perdeye gıdıyorlar sabaha kadar orada kaldılar. sabah acıktılar kafese aldım ama kapısını gene acık bıraktım karınları doyunca dısarı cıktılar odaya tekrar. yanı kafeste cok tutmayarak yanlısmı yapıyorum iyi mi yapıyorum. ne yapmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

soruları yanıtlıcak kimse yok mu

sen doğru olanı yapıyosun sürekli kafeste durmasında mahsur yok ve sen onları pet shoptan kurtardın üstelik orda daha kötü. sürekli dışarda durmaları sıkıntı değil benimkide oyle kafes kapısı açık durur isterse çıkar istemezse çıkmaz ama 2 günde bir incele kontrol et kanatlarını birşey olmaz ama kontrol et sen gaga konusuna gelince o konuda bir fikrim yok :/

Son düzenleme:
sağolasın... havalar biraz daha serinlesin kapı pencereyi kapatınca daha çok bırakcam

Eger yavru almak ıstıyorsanız salmayın. Kuslar daha yavruysa salmanızda yarar var.

Gozun yakın plan net fotosu gereklı. 8 aylık olana kadar cıkarabılırsınız.

Geri