petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlk gün

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve brkclk55 tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. brkclk55

brkclk55 Guest

Merhaba yavru 1 aylık bir muhabbbet kuşum var bugün aldım eve getirdim . Yemini falan koyarken baktım parmagımın oralarda dolanıyo oynadık sevdim içeride bayağı sonra kuşu dışarı kucagıma cıkardım bir süre sonra kuş karanlık ve dar alanlara kaçmaya başladı avucumun içine giriyo yattıgım yerde yastıkla sırtımın arasına girmeye çalışıyo vs.
    Ölen kuşum da son gününde bu şekilde karanlık ortamlara kaçmaya başlamıştı . Bunun hastalıkla alakası olabilir mi ? ayaklarına falan baktım saglıklı görünüyo . siz ne dersiniz bunun sebebi evdeki ilk günü olmasıyla alakalı olabilir mi

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Evdekı ılk gunu ve karanlık oldugundan yuvalıga benzetmıstır. 1 aylıksa yuvadan yenı atlamıs sonucta.

3. Umut Türkpençesi

korkudandır ilk gün diyorsun . alışması bir süre zaman alır ilk kafesten cıktığında uçtuğunda kuş korkar ama sonra alışır . geldiği yerde daha önce kafes dışına cıkmadığı için normal davranış bunlar odayı tanıması için zaman ver

4. brkclk55

brkclk55 Guest

di mi ya tereddütüm ölen kuşumdan kaynaklanıyor o da böyle karanlık arıyodu . bakalım birşeyi yoktur diye umuyorum :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşları karanlıktan korkar mı