Karadeniz Pet

İlk gün

• Konbuyu başlatan brkclk55
  • Başlangıç tarihi
B

brkclk55

Guest
Merhaba yavru 1 aylık bir muhabbbet kuşum var bugün aldım eve getirdim . Yemini falan koyarken baktım parmagımın oralarda dolanıyo oynadık sevdim içeride bayağı sonra kuşu dışarı kucagıma cıkardım bir süre sonra kuş karanlık ve dar alanlara kaçmaya başladı avucumun içine giriyo yattıgım yerde yastıkla sırtımın arasına girmeye çalışıyo vs.
Ölen kuşum da son gününde bu şekilde karanlık ortamlara kaçmaya başlamıştı . Bunun hastalıkla alakası olabilir mi ? ayaklarına falan baktım saglıklı görünüyo . siz ne dersiniz bunun sebebi evdeki ilk günü olmasıyla alakalı olabilir mi

Evdekı ılk gunu ve karanlık oldugundan yuvalıga benzetmıstır. 1 aylıksa yuvadan yenı atlamıs sonucta.

korkudandır ilk gün diyorsun . alışması bir süre zaman alır ilk kafesten cıktığında uçtuğunda kuş korkar ama sonra alışır . geldiği yerde daha önce kafes dışına cıkmadığı için normal davranış bunlar odayı tanıması için zaman ver

di mi ya tereddütüm ölen kuşumdan kaynaklanıyor o da böyle karanlık arıyodu . bakalım birşeyi yoktur diye umuyorum :)

Geri