petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ilk kez kusum yuvaliga girdi ama....

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mana tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mana
    Gizli

Mana Guest

Arkadaslar benim 8 kusum var biliyorsunuz ama hic biri ciftlesmedi ve niyetleri yok gibi en azindan disiler izin vermiyor erkeklere. Bunu bildigimden deneme acisindan kucuk karton bi kutuyu alip yuvaliga astim icine kus kumu koydum ve agzini da kestim yuvarlak sekilde. 4 gundur asili duruyordu oyle hic bir kusum merak edip bakmadi bu ne diye. Bugun ilk kez eslerden olan disi kusum icine girdi ve icerden sesler geliyordu kaziyor gibiydi sanki. Kumlari ayagiyla eseliyor gibi sesler geliyordu birkac kez bunu yapti ve o bunu yaparken erkek kus yuvaligin onunde nobet tuttu sonra disi kusla opusup bakindilar iceri. Her seferinde disi kus iceri girip ciktikca erkek nobetteydi.Simdi sizce bunlar ciftlesmek icin yer mi ariyor? ya da ciftlesmeden once yuva hazirligindalar mi? kutu karton onu cikarip yuvalik taksam yine de girerler mi icine?

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    oyyy çok sevindim yuva hazırlığı yapıyorlar aslım ondan sonra da çiftleşme olucaktır

3. Mana
    Gizli

Mana Guest

sagol canim benim ama simdi kartonu cikarip yuvalik taksam girerlermi yeniden iceri?

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    girerler merak etme hızlı bir şekilde yuvalığı tak:)

5. Mana
    Gizli

Mana Guest

tamam canim tesekkur ederim yalniz diger kuslarda icerde onlar rahatsiz edermi? ben kafesleri birlestirdim baska kafes yok su an. kafes almam lazim mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:10 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

Güncel konu arkadaşlar

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    öncelikle hayırlı olsun diyelim.hiçbir sakıncası yok bence.bunlar doğadada ayrı yerde durmuyorlar.bazı arkadaşlar odayı salma haline getirip rastgele yuvalık koyuyor ve yavru alıyor

7. Mana
    Gizli

Mana Guest

İyi bari çünkü kafesten onları ayırınca bağırıyolar hep beraber olmak istiyorlar.çiftleşmeyebilirlerdi öyle ama hepsi kafesteyken sanki daha çok mutlular ve çiftleşmek istiyor erkekler

8. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    olacağı varsa olacaktır.beklemeye devam kardeşim

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Sizin çiftleriniz de yuvalıklar takılı değil mi??

10. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Normal yuvalık takın çünkü karton olmaz yavru almak istiyorsanız yuvalık sürekli takılı kalsın

11. Mana
    Gizli

Mana Guest

bekliyorum bakalim hanimin keyfini :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

takmistim onceden ama sonra cikarmistim umidi kesince cunku 1 kez bile girmemislerdi uzun zaman boyunca.oylesine karton bir kutu taktim son zamanlarda simdi bir tane disi ona merak saldi sanirim yuva istiyorlar. takicam yeniden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:03 -->-> Daha önceki mesaj 14:02 --

bir tane yuvaligim var eski olan sanirim onu begenmedikleri icin girmediler. yeni bir tane alicam

Sayfayı Paylaş