Karadeniz Pet

İlk yavru ve ilk heyecan :)

• Konbuyu başlatan KAMPANOL
  • Başlangıç tarihi
Bende bilmiyorum ama çok zor değildir çok merak ettim beslenme anını :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eczanelerdeki en kücük sırıngalardan alıyorsunuz.. yavrunun büyüklügüne göre göz kararı mama ekliyorsunuz.. eğer uc kısmındaki sert plastik 2 cm civarı ise el yardımı ile kuşun agzını acmasını saglıyorsunuz.. kafasını havaya bakacak sekilde tutup boşaltıyorsunuz sırıngayı.. cok hızlı ve 1 defada boşaltmalısınız.. hava boşluğuna getirmemeye calısın.. kursagından dogru yapıp yapmadıgınızı zaten anlarsınız.. agzından taşar gibi olursa bilinki yanlıs yaptınız.. tekrar denemeniz gerekecek..

eczanelerdeki en kücük sırıngalardan alıyorsunuz.. yavrunun büyüklügüne göre göz kararı mama ekliyorsunuz.. eğer uc kısmındaki sert plastik 2 cm civarı ise el yardımı ile kuşun agzını acmasını saglıyorsunuz.. kafasını havaya bakacak sekilde tutup boşaltıyorsunuz sırıngayı.. cok hızlı ve 1 defada boşaltmalısınız.. hava boşluğuna getirmemeye calısın.. kursagından dogru yapıp yapmadıgınızı zaten anlarsınız.. agzından taşar gibi olursa bilinki yanlıs yaptınız.. tekrar denemeniz gerekecek..

Teşekkürler bilgilendirme için :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rica ederim.. Birşey degil :)

Kardeş gözün aydın. İnşallah sağlıklı büyürler

Kardeş gözün aydın. İnşallah sağlıklı büyürler
Teşekkür ederim sağolun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

Arkadaşlar kuşun Lutino cinsi ırkı olduğunu biliyorum cinsiyeti hakkında fikir yürütecek olan ustalar var mı? Kuş daha 21 günlük

Teşekkür ederim sağolun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

Arkadaşlar kuşun Lutino cinsi ırkı olduğunu biliyorum cinsiyeti hakkında fikir yürütecek olan ustalar var mı? Kuş daha 21 günlük

ben yazdım ama görmedin galiba abi lutino olmayacak kuş siyah gözlü olacak yani çift faktör olacak lutino olması için gözünün kırmızı olması gerekiyor ve erkek olacak :)

Gözleri kırmızı zaten ama resimde belli olmamış

HUAWEI P6-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bu mübarek kandil gecesinde 38 günlük yavruyu kaybettim anlayamadığım bir şekilde bu akşam vefat etti başsağlığı dileyecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim mesajlarınıza yanıt veremeyebilirim çok üzgünüm anlayışınız için teşekkür ederim :(

HUAWEI P6-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizimde ilk defa olmuştu yavrularımız 3 tanesi öldü.. umarım sağlıklı bir gelecekleri olur maşallah çok tatlı.

Geri