Karadeniz Pet

ilk yavrum :D

• Konbuyu başlatan by_eyk
  • Başlangıç tarihi
B

by_eyk

Guest
İlk yavru bugün çıktı.Ama bu çok tatlı yaa :D (Allah nazardan saklasın :) )
[/url

hayırlı olsun :) bu yavru mavı olur :D

Eyvallah bekleyip görecez :) Bir de merak ettim farklı renk yavru çıkabilir mi babası da yeşil :)

ilk yavru mavı ıkıncısı yesıl ;)

Ohh ohh oh maşallah kardeş Allah anasından babasından ayırmasın analı babalı büyütsün yavruları darısı başımıza inşallah bizim çiftlerde bir aile olur bir gün :) Yuvalıgın içine yem kabuklarını koymuşun çok iyi fikir hiç bir zararı olmaz tam tersi en güzel konulacak şey .

Biz de kendi fikirimizce yuvalığa aldım bi normal sunta parcası testereyle rendeliyormuş gibi talas cıkardım bi kabın içine süper oldu . İnşallah bizimde böyle yavrular olur.

beyaz cıkmaz :D

Ohh ohh oh maşallah kardeş Allah anasından babasından ayırmasın analı babalı büyütsün yavruları darısı başımıza inşallah bizim çiftlerde bir aile olur bir gün :) Yuvalıgın içine yem kabuklarını koymuşun çok iyi fikir hiç bir zararı olmaz tam tersi en güzel konulacak şey .

Biz de kendi fikirimizce yuvalığa aldım bi normal sunta parcası testereyle rendeliyormuş gibi talas cıkardım bi kabın içine süper oldu . İnşallah bizimde böyle yavrular olur.

Amin arkadaşım duaların için çok teşekkür ediyorum :) inşallah herkese nasip olur. Aslında fikir yavru için değildi iki gün evde olmayacağım için kafes tabanı ve yuvaya da yem koymuştum çiftleşme de görmedim açıkçası :D gelince temizlik için açtım ve yumurtayla karşılaştım sonra da öyle bıraktım :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:15 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

Çıkaydı iyiydi :D

:) hastanede karıstıysa bılemem

maşallah gözünüz aydın :)

maşallah kardeşim pek tatlılar :) Sağlıklı huzurlu büyürler inşallah :) fazla yavrulara yaklaşmamanı ve bakmamanı öneririm kıskanıp öldürebiliyorlarmış .Birde el deyersen eğer yavrunun üzerine insan kokusu sindiğinden yuvadan atıp öldürme tehlikesi var :)

maşallah kardeşim pek tatlılar :) Sağlıklı huzurlu büyürler inşallah :) fazla yavrulara yaklaşmamanı ve bakmamanı öneririm kıskanıp öldürebiliyorlarmış .Birde el deyersen eğer yavrunun üzerine insan kokusu sindiğinden yuvadan atıp öldürme tehlikesi var :)

Dokunamam ki zaten çok küçük korkarım :D

Benim yawru da cikti bugun..Bugün yawru günü masalah.sağ saglim büyürler inşallah.

Maşaallah hayırlısı olsun çok sık bakmayınki anne diğer yumurtaları da ısıtsın onlarda çıksın

Ve beklenen kardeş geldi :D aşırı cok fazla bayağı bi mutluyum :-D:-D

Su guzel resimle bi ben karsilasamadm yaklasik 10 yildir muhabbet kusu besliyorum hic nasip olmadi 1 kere kusum yumurtladi tam yumurtalar cikacakken kardesim kafesi dusurdu hepsi kirildi o gunden beri ne yumurta ne yavru darisi basimiza :)