Karadeniz Pet

ilk yumurta sonuç hüsran

• Konbuyu başlatan Yusuf ŞANLI
  • Başlangıç tarihi
Y

Yusuf ŞANLI

Guest
1 haftadir bekliyordum ciftlesmislerdi bugun isten geldigimde baktim yumurtlamis ama yumurta kafesin tabaninda ve kirik duruyordu cook canim skldi buyuk ihtimalle yuvadan atmis yumurtayi acaba 2 gun sonraki yumurtlayacaginada aynisini yapar mi ki ?

Bugun geldi 2. Yumurta cok sukur simdilik ustune yatiyor ama bu seferde erkekte bi halsizlik var

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun. En azından yumurtladığını gördün, sen fazla rahatsız etme diğer yumurtlar da gelir. İnşallah yavrularıda görürsün.

Insallah hic rahatsiz edilmiyorlar yem ve su disinda niye boyle bise yapti anlamis degilim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

Varmi bir onerisi olan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sağlık olsun inş diğerleri sağlıklı olur.

Dun 3. Yumurtayi yapti ilkini atmisti zaten 2. Nin uzerine yatiyor dun yaptigi yumurtayida kirdi amaci nedir cozemedim :) ilk kuluckadan sanirim 1 tane birakti yuvada onun ustune yatiyor

Kuşunuz strese girrmiş büyük ihtimal

bende merak ederek araştırdım böyle durumlarda kuş yumurtaların boş (döllenmediğinden) veya birşeylerden rahatsız olduğundan kaynaklanabildiği söyleniyor..

Olabilir cunku 2. Yumurtaya bise yapmiyor ve surekli ustune yatiyor