Karadeniz Pet

iphone ve ipad kullananlar

dante25

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar aranızda jailbreakli veya normal olarak iphone veya ipad kullananlar var mı?

birbirimizle app, tweak tema felan çıktığında buradan duyurmak amaçlı olarak konuyu açtım

guzel fikir. her ikisini de jailbreaksiz kullaniyorum son zamanlarda en cok kullandigim app'i tavsiye edebilirim ipad icin. Ismi lazim olmayan firmanin ismi lazim olmayan dizi izleme sitesini kapattirmasi uzerine buyuk bi bosluga dusmustum idizifilm ilac gibi geldi. Yabanci dizi takip edenler mutlaka indirsinler kalitesi vs. gayet iyi. :)

Bende ipod touch var. söyledikleriniz touch için de geçerli galiba:)

guzel fikir. her ikisini de jailbreaksiz kullaniyorum son zamanlarda en cok kullandigim app'i tavsiye edebilirim ipad icin. Ismi lazim olmayan firmanin ismi lazim olmayan dizi izleme sitesini kapattirmasi uzerine buyuk bi bosluga dusmustum idizifilm ilac gibi geldi. Yabanci dizi takip edenler mutlaka indirsinler kalitesi vs. gayet iyi. :)

telefonda bugüne kadar hiç film dizi izlemedim. telefonun ekranda sarmaz film izlemek. ipadimiz de yok :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:45 -->-> Daha önceki mesaj 16:45 --

Bende ipod touch var. söyledikleriniz touch için de geçerli galiba:)

tüm apple ürünlerinde geçerli

Bende hem ipad hem iphone kullanıyorum. Iphone u bir ara jailbreak yapmıştım ama sarmadı pek..:D idizifilm programına ipadden bir bakarım. Bazı izlediğim yabancı diziler vardı. Sudan çıkmış balığa döndüm o malum site kapatılınca..:D

Bende hem ipad hem iphone kullanıyorum. Iphone u bir ara jailbreak yapmıştım ama sarmadı pek..:D idizifilm programına ipadden bir bakarım. Bazı izlediğim yabancı diziler vardı. Sudan çıkmış balığa döndüm o malum site kapatılınca..:D

abi jailbreak nasıl seni sarmadı. 3 ay jailbreaksiz kullandım ben telefona telefon bana bakıyordu. ne varsa jailbreakde var

Jailbreak hiç yapmadım. Eğer jailbreak yapmak istesem android telefon alırdım hiç kırmak için uğraşmazdım. Onun için jailbreak haberleri beni ilgilendirmez.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jailbreak hiç yapmadım. Eğer jailbreak yapmak istesem android telefon alırdım hiç kırmak için uğraşmazdım. Onun için jailbreak haberleri beni ilgilendirmez.

dostum herkesin kendi görüşü vardır. bana göre jailbreak olmadan iphone boş telefon jailbreak olmasa ben androide geçerdim

Tabiki kendi görüşüm. Seveni neden seviyorsun demem. Ben sadece sevmiyorum :) yanlış anlaşılmasın fikrimi açıkladım sadece.

:D nefret değil. Sadece bir yazılım geliştiricisi olarak yazılımımın kırılıp dağıtılması hoşuma gitmezdi. Apple cephesinden bakıyorum olaya :)

İphone ipad ipod imac macbook hepsi mevcut :) çok memnunuz ama jailbreak yapmadık. Zaten pek tavsiye edilmiyor ama işin içinden çıkabilen için uygun deniliyor. Program alışverişi mi yapmak istiyorsunuz mesela yararlı programlar?

İphone ipad ipod imac macbook hepsi mevcut :) çok memnunuz ama jailbreak yapmadık. Zaten pek tavsiye edilmiyor ama işin içinden çıkabilen için uygun deniliyor. Program alışverişi mi yapmak istiyorsunuz mesela yararlı programlar?

evet güzel bir uygulama felan çıktığında paylaşım amaçlı olarak. bence jailbreak olmadan iphone hiçbir işe yaramaz diye düşünüyorum.

bu arada Apple ile bir ortaklık mı var acaba :D maşallah hepsinden mevcut

evet güzel bir uygulama felan çıktığında paylaşım amaçlı olarak. bence jailbreak olmadan iphone hiçbir işe yaramaz diye düşünüyorum.

bu arada Apple ile bir ortaklık mı var acaba :D maşallah hepsinden mevcut

kkkkkkkkk ortaklık yok ama yakında olabilir :p ben jailbreaksız kullanıyorum ama memnunum :) bu arada ne tür programlar istiyorsun ben sana söyleyeyim :D

kkkkkkkkk ortaklık yok ama yakında olabilir :p ben jailbreaksız kullanıyorum ama memnunum :) bu arada ne tür programlar istiyorsun ben sana söyleyeyim :D

istediğim uygulamaların hespi mevcut sadece Appstore takip etmiyorum ne çıktı ne var ne yok diye

istediğim uygulamaların hespi mevcut sadece Appstore takip etmiyorum ne çıktı ne var ne yok diye

tapatalk kullanıyorsun sanırım zaten bedava sürümü var apple'da. BBM yani black berry messenger appstoreye düştü bilmem haberin varmı. Minion Rush oyununu bilir misin çok güzel :D MomentCam denen karikatür uygulamasını herkes biliyor ama sen takip etmiyorum diyorsun bilmiyorsan bak çok sevimli :) Kuran okuyorsan eğer tecvidli okunuşu ve yazılışı var ayetlerin Quran Touch diye bir programda çok iyi.Radyo seviyorsan Radyo diye bir program var içinde ne ararsan var radyo kanalı olarak, internet üzerinden çalışıyor. gezi için tripadvisor diye bir program var ne nerde hepsini gösteriyor.ingilizce sözlük zargan adında bir program. belirli renkleri gösterip diğerlerini siyah beyaz yapmak için colorcam diye bir program var senin iki saat elinle ugrasmana gerek yok program tanıyor renkleri :) ptt ve ttnetin uygulamaları güzel ve yardımcı ayrıca kolay da,puffin adında bir browser var adobe flash player gerektiren site videolarını dahi açabiliyor çok iyi bir program.iturkeybiz denen programla yeni gelen uygulamalar apple ürünleri tanıtımı özellikler kısa yollar vs herşey anlatılıyor ayrıca bildirim alıyorsun böylece ücretli uygulamalar ücretsize düşünce haber ediliyorsun falan çok güzel.viber,whatsapp,kakaotalk,messageme,tango vs anlık ileti programları var saydıklarımın içinde bedava arama yapanlar mevcut. yoruldum yazmanktan :D gerçi hepsini biliyor olabilirsin ama işine yarar diye yazdım :)

Heyttt döktürmuşsun appleri.

dypysasa.jpg

Ana ekran resmim. Operator ismi yerine Ataturk imzasi

Eskiden cok fazla oyun indirirdim ama simdi neredeyse hepsini sildim iki tane oyun kaldi onlarda resmen bagimlilik yapiyor. Eger online oyun oynamayi seviyorsaniz fun run ve kelimelik oyununa bakin derim. Kelimelik scrabblein Turkce versiyonu. :)
Bunun disinda benim gibi disarda parkta yuruyus yapmayi seviyorsaniz runtastic cok guzel bir uygulama. Yurume rotanizi, kac km yurudugunuzu, kac cal yaktiginizi vs kaydediyor.

Son düzenleme:
valla ben aksiyon seviyorum :) söyle sıralıyım :
*Dead trigger 2
*shadow gun
*combat
*real racing var ve daha fazlası
hepsine para verdim sömürdüler beni ;)