Karadeniz Pet

Irk,cinsiyet ve yaş tahmini lütfen?

Aysu GÖKTÜRK

Meraklı Üye
GzEMA6.jpg

mLdAA1.jpg

qB3OZ5.jpg

kvAdlD.jpg

4 aylık çekoslavak cinsiyetini tam anlayamadın ışığı arkanıza alıp burnunu(ceresini) yakından çekebilir misiniz?

Ceresini daha sonra yeniden çekip yükleyeceğim.Yalnız 3-4 aylık olma ihtimali yok.Çünkü ilk tüy dökümüne girmemiş kuş.Kafa tüyleri duruo ve henüz uçamıo.Ben 1,5 ya da 2 aylık diye düşünüyorum ( Kanat tüyleri kesik değil)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

Ceresini çekerim ama çok tuhaf cere.Burun kenarlarında renk açık.Ama beyaz mı yoksa açık mavi mi çözemedim henüz.O yüzden cinsiyet tahmini yapamıyorum :(

Ceresini daha sonra yeniden çekip yükleyeceğim.Yalnız 3-4 aylık olma ihtimali yok.Çünkü ilk tüy dökümüne girmemiş kuş.Kafa tüyleri duruo ve henüz uçamıo.Ben 1,5 ya da 2 aylık diye düşünüyorum ( Kanat tüyleri kesik değil)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

Ceresini çekerim ama çok tuhaf cere.Burun kenarlarında renk açık.Ama beyaz mı yoksa açık mavi mi çözemedim henüz.O yüzden cinsiyet tahmini yapamıyorum :(

Madem yaşını kendin biliyon neden soruyosun

Acik mavi olmayacagini daha bilmiyosjn 1 aylik kusda :) bu kus 3 4 aylik tuy dokumune girmemesi yada ucamamasi onu yavru olduunu gostermez .

Kusunuz disi 3 4 aylik gule gule bsleyin

Niye bu denli bozuldunuz anlayamadım :) Biliyorum demedim.Farkındaysanız cinsiyetini ve ırkını bilmiyorum ve size soruyorum.Sadece 2 aylıktan büyük olduğunu düşünmüyorum o kadar.Kendi sorum altında yorum yapmanın yasak olduğunu sanmıorum ayrıca..

Son düzenleme:
Yavru dişi Güle güle besleyin

Geri