Karadeniz Pet

Irkları, yaşları nedir çiftleşe bilirlermi

Ya lütfen yardım ikisi dişi diyor çok şaşırdım ya olamaz eminim

Ya lütfen yardım ikisi dişi diyor çok şaşırdım ya olamaz eminim

Ikiside disi sarı yuz yavru daha digeride yasinda degil daha bence yaslati uygun bir takim alin

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Ya çetesine net bakar mısınız emin misiniz

Mavimize cere daha koyu gibi geldi sarı dişiden

Burun delillerinin etrafı beyazsa dişidir

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anladım resimden anlaşılmıştı olabilir şey mailinin çetesi mavi burun deliklerini daha çok kaplıyor mavi yoğunluğu gökkuşağı muhabbet kuşunda ise beyaz burun delikleri çok yoğunlukta kaplamış son durum nedir cinsiyette

Hatta sarılı ilk aldiğimda nirdi çetesi şimdi mavilesti hafif ama mavili hiç değişmedi ayni

Siz birinin erkek olmasını çok istiyorsunuz ama ikiside dişi sizi anlıyorum

Gökkuşağı olanı değişebilir ama sanmıyorum

Malesef ben mailinin erkek olup olmadığını sordum yanılmıştı satıcı tanıdığın bir üreticiden aldım ikisinide

Kuslatin ceresini flaş olmadan eliniz de tutarken resmini cekin birde öyle bakalim

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

O mavilinin ben erkek olduğunu sanıyorum onunkini atiyim

Erkek muhabbet kuşlarının cere rengi çoğu durumda parlak mavi, mor ve pembe renktedir. Burun deliklerinin etrafında çok hafif beyazlık olabilir. yazıyor

İkisi de dişi. Biri zaten çok küçük, 1 aylık yavru bence. Diğeri de 1 yaşını doldurmamıi gibi geldi bana. Dişilerin çiftleşme zamanı 1 yaş ve sonrası olmalı. Böyle olduğunda hem kendi sağlıklarına zarar gelmiyor hem de yavrular daha sağlıklı oluyor, yavru bakımı konusunda daha güzel neticeler ortaya çıkıyor. Kendi gelişimini tamamlamamış bir kuştan yavrular beklenmemeli.

Geri