petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Irklarını ve Yaşlarını Öğrenmek İstiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 21 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhabalar, bugün aldığım 1 çift kuşumun ırklarını ve yaşlarını merak ediyorum tahmini bir yaş olsada yorum yapmanızı isterim. Yeşil olanın ayağında bilezik mevcut, şimdi den teşekkür ediyorum.

2. Şahin ATAK

Resimler Bence Çok Kötü Açıdan Çekilmiş. Genede Ustalarımız Bir Baksın...

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yeşil olan ingiliz ve yaklaşık 1.5 yaşında , mavi parçalı olan 2 aylık yavru çekoslavak..

uyumsuz bir eşleme olmuş..

4. Gökhan YILDIZ

erkek ingiliz dişi çekoslavak

5. Tevfik AKTUNÇ

Yukarıda duruyor kuşlar parmak ucumda durarak çektim yeni oldukları için yer yadırgaması yapmasınlar diye alçakta yanımda durduğunda yem yemiyorlar, ben aslında yeşilin yaşını çok merak ediyorum.

6. Ezel ALBAYRAK

Hayırlı olsun.

7. Tevfik AKTUNÇ

Anladım abi, bana ingiliz diye verdi demek ki ben kuşu götürüp kızgın bir ingiliz dişi bulsam çiftleşme olasılıkları mevcut mu acaba? Bir de sağlık durumları nasıl duruyor acaba?

8. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Tevfik önden resim olmadığı için net göremedim ama ingiliz kırığıda olabilir ..Fakat yavru olduğu ve uyumlu olmadığı kesin..bence dişiyi değiştir ama karar senin..

9. Tevfik AKTUNÇ

Anladım abi tamam, şimdi bir sorum daha olacak ama dişiyi değiştirdiğimde erkek kızışmış gibi mi duruyor? Yavru alma ihtimalim var mı acaba? Ya da kuşları komple değiştirip yavru ekesi mi alayım?

10. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Valla bence erkek gayet kızgın ve diri duruyor ama bu demek değil ki hemen aldığın dişi ile eş olur , anlaşmalarıda önemli gelecek dişi ile , tabii buda şans meselesi..

11. Tevfik AKTUNÇ

Anladım abi çok teşekkür ediyorum, yarın ilk işim sabah dişiyi değiştirmek olacak :)

12. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    hadi rastgele o zaman :)

13. Mehmet ŞEKER

yeni aldığınız dişiyi de görmek isteriz :)

14. Tevfik AKTUNÇ

Tamam kardeşim inşallah eklerim zaten buraya ekleyene kadar canım çıktı, telefonu sattım evde de fotoğraf makinası falan yok arkadaştan çektim akşam geldi de işte :)

15. Mehmet ŞEKER

..................... :)

Sayfayı Paylaş