Karadeniz Pet

ishal sorunu

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
Simdi aklimda bir kac sor var ishal hakkinda baya yazilar okudum 3e ayriliyomus mikrobik, beslenme kaynakli veya stres hepsine farkli tedaviymis hepsine iyi gelen bir ishal ilaci yok mu ? Kusum dun ishal oldu tam su bildiginiz suyuna pirinc unu kattim agzimdan haslanmis patates yedirdim (baska turlu yemiyor.) Kahve duydum ama uygulamadim. Bi ara gecti kuru kuru pisliyodu ama sabaha gene ishal bildiginiz su, ayni yontemlere devam ettim hatta pirinc lapasi yedirdim kismen duzelir gibi oluyor ama bazen yine sirf su diski cikartiyor. E su kaybediyor hayvan paso su iciyor pirinc unlu 15 dakkda bir asiri icmesinden ishal olmasin? Sera disropur ilacini duydum ama diskinin nedenini bilmiyorum. Sera hepsine iyi gelir mi? Tetramezatin duydum oda sanirim mikrobikseymis yararli ve zararli bakterileri olduruyormus o yuzden kullanmaya tirstim yarin gecmexse veteriner gidip dogru ilaci alicam. Bir de kusum taksiyle veterinere gidip strese girip daha kotu olmasindan korkuyorum ama gidicem yine de. Yem yemesinde icmesinde sorun yok. Bi geciyo bi geri geliyor ishali kafam karisti pek halsiz degil cagirinca falan geliyo omzuma konusuyo benimle. Sera disropur hakkinda da bildiklerinizi yazarsaniz sevinirim.

Sulu ise çok korkulacak bir durum değil ama hafifede slmamak lazım. Aspur verebilirsiniz. Geçmiş olsun

Sulu ise çok korkulacak bir durum değil ama hafifede slmamak lazım. Aspur verebilirsiniz. Geçmiş olsun

Tesekkurler yorumunuz icin durumu sabit degil bir sulu diski bir sade su cok su icmesi tetiklemez dimi ne de olsa sivi kaybediyor icmesi lazim

Geri