Karadeniz Pet

İshalin kesin çözümü ?

saqi

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,

Bu ishal illeti yüzünden devamlı çiftlerim bozuluyor. 12 çift kuşumun 4 ü bozuldu. Ne yaparsam yapayım kurtaramıyorum hayvanları. Aspur, bebe aspirini, avisol vitamin, kahve, günlük su tazeleme. Herşeyi denedim. Tek denemediğim pirinç lapası ve suyu kaldı ancak onuda yemiceklerini biliyorum. Şu ishali direk kesen bir ilaç yokmu ? Petshoplardan aldığım ilaçlar sadece bağırsak paraziti temizleyici. Nedir bu ishalin çözümü ?

Yem olarak bravo 302, su olarakta 1 haftadır hazır suya geçtim. Hepsi bir anda ishal olmuyor sanki anlaşmalı gibi biri ölüyo farklı bir çiftte tekrardan ishal başlıyor. Kullandığınız ilaç etkili birşey mi ?

Son düzenleme:
Kardeşim ben bizzat sultan papaganında ve muhabbet kusunda denedim iki ilaç var direk kesiyor sulpamazetin öncelik o yoksa sulfamega
su anda da sulfamega kullanıyorum veterinerde sulpamazetin kalmamıstı bu da cok güzel ve basarılı sulpamazetin 20 tl ve aldıgında sana cok uzun gider petshop ürünleri gibi haftada bir bitmez petshop ürünleri tamamiyle bitmek amaclı yapılmıs

Geri