petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshalin kesin çözümü ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve saqi tarafından 14 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. saqi

saqi New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba,

Bu ishal illeti yüzünden devamlı çiftlerim bozuluyor. 12 çift kuşumun 4 ü bozuldu. Ne yaparsam yapayım kurtaramıyorum hayvanları. Aspur, bebe aspirini, avisol vitamin, kahve, günlük su tazeleme. Herşeyi denedim. Tek denemediğim pirinç lapası ve suyu kaldı ancak onuda yemiceklerini biliyorum. Şu ishali direk kesen bir ilaç yokmu ? Petshoplardan aldığım ilaçlar sadece bağırsak paraziti temizleyici. Nedir bu ishalin çözümü ?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ben ishal için sulphamazetin kullanıyorum fakat bu kadar kuşunuz ishal oluyorsa başka bir sorun var , ya kullanıdıgınız yemde veya suda sıkıntı var bukadar kuşun aynı anda ishal olması pek mantıklı degil

3. saqi

saqi New Member

Beğenileri:
    0
    Yem olarak bravo 302, su olarakta 1 haftadır hazır suya geçtim. Hepsi bir anda ishal olmuyor sanki anlaşmalı gibi biri ölüyo farklı bir çiftte tekrardan ishal başlıyor. Kullandığınız ilaç etkili birşey mi ?

#3 saqi, 14 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 14 Ağustos 2015
  4. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
  5. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim ben bizzat sultan papaganında ve muhabbet kusunda denedim iki ilaç var direk kesiyor sulpamazetin öncelik o yoksa sulfamega
    su anda da sulfamega kullanıyorum veterinerde sulpamazetin kalmamıstı bu da cok güzel ve basarılı sulpamazetin 20 tl ve aldıgında sana cok uzun gider petshop ürünleri gibi haftada bir bitmez petshop ürünleri tamamiyle bitmek amaclı yapılmıs

Sayfayı Paylaş