Karadeniz Pet

İstanbul Avcılar'da Üretici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dante

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar, yavru erkek muhabbet kuşu almak istiyorum ama buradaki ilanlarda genellikle Pendik tarafında satan kişiler olduğunu gördüm. Pendik de bayağı bir uzak bana. Avcılar tarafında yavru satan üreticiler var mı acaba? 1-2 hafta sonra alacağım.

Merhaba arkadaşlar, yavru erkek muhabbet kuşu almak istiyorum ama buradaki ilanlarda genellikle Pendik tarafında satan kişiler olduğunu gördüm. Pendik de bayağı bir uzak bana. Avcılar tarafında yavru satan üreticiler var mı acaba? 1-2 hafta sonra alacağım.
Avcilar Orbay uretim var. Esenyurt tarafinda. Arkadasim olur. Eger istersen sana ozelden numarasini veririm. Ben yerli ve cek uretimini biraktim cunku.

ben başakşehirdeyim ama yardımcı olurum eger ev üretimi yavru istersen

Necdet bey ben sefakoyde oturuyorum kuslarinizin irki ve yasi nedir?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geneli çek cinsi.
Şu anda bir erkek var elimde 3 aylık kendime ayırdığım güzel bir yavru
Onun haricinde kuluçkada da yumurtalar var
İstediğin birşey varsa yardımcı oluruz

Merhaba,
Esenkent'te ikamet ediyorum, bir çiftim var evimde beslediğim
21 aralık doğumlu yavrularımdan ilki cumatesi yeme düştü.
Düşünürseniz yardımcı olmaya çalışırım.
İyi günler.

Merhaba,
Esenkent'te ikamet ediyorum, bir çiftim var evimde beslediğim
21 aralık doğumlu yavrularımdan ilki cumatesi yeme düştü.
Düşünürseniz yardımcı olmaya çalışırım.
İyi günler.

Çok sağ olun hocam, kuşların fotoğrafları var mı acaba?

Geçen hafta çektiğim resimler var, yeme düşeni çekmedim isterseniz akşam gönderebilirim resimlerin

Merhaba,
Sonuncuyu bugün teslim ettim.
İyi akşamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri