Karadeniz Pet

İstanbul Pendik Kartal civarlarında yavru muhabbet arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byrktrbrk

Meraklı Üye
Merhabalar forumu bayadır biliyorum ama pek aktif değildim açıkçası. Yavru bir muhabbet kuşu arıyorum yeme yeni düşmüş ötmeyi bile kavrayamamış ev neşesi arıyorum. Konuşturmayı düşünüyorum fakat bu özellikte kuş bulamadım genelde hepsi biraz büyükçe oluyorlar. Pendik kartal civarı üretici veya hobici büyüklerimden yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Kavakpinarda cihan usta var [MENTION=49]Cihan AYTAN[/MENTION]

Son düzenleme:
Merhabalar forumu bayadır biliyorum ama pek aktif değildim açıkçası. Yavru bir muhabbet kuşu arıyorum yeme yeni düşmüş ötmeyi bile kavrayamamış ev neşesi arıyorum. Konuşturmayı düşünüyorum fakat bu özellikte kuş bulamadım genelde hepsi biraz büyükçe oluyorlar. Pendik kartal civarı üretici veya hobici büyüklerimden yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Merhaba kardesim madem pendiktesin yanima ugrayabilirsin yeme dusen kuslardan icine sinerve verelim yada istersen yuvadan cikacaklara bakarsin onlardan ayirtiriz karar senin :)

Teşekkür ederim abi gün içinde seninle irtibata geçmeye çalışıcam tekrar teşekkür ederim :)

Pendikte murat abi [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] var çok alışveriş yaptık ondan. Tavsiye ederim.

Samsung Galaxy A7 cihazımdan gönderildi.

Son düzenleme:
[MENTION=6825]byrktrbrk[/MENTION] yardımcı olurum yenı yemedüşen 3 tane yavru var şuan [MENTION=12437]Oktay BOZACI[/MENTION] eyvallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri