petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İstanbul Pendik Kartal civarlarında yavru muhabbet arıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve byrktrbrk tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    Merhabalar forumu bayadır biliyorum ama pek aktif değildim açıkçası. Yavru bir muhabbet kuşu arıyorum yeme yeni düşmüş ötmeyi bile kavrayamamış ev neşesi arıyorum. Konuşturmayı düşünüyorum fakat bu özellikte kuş bulamadım genelde hepsi biraz büyükçe oluyorlar. Pendik kartal civarı üretici veya hobici büyüklerimden yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

2. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    Kavakpinarda cihan usta var [MENTION=49]Cihan AYTAN[/MENTION]

#2 MehmetBehram, 7 Aralık 2015
    Son düzenleme: 7 Aralık 2015
  3. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    Merhaba kardesim madem pendiktesin yanima ugrayabilirsin yeme dusen kuslardan icine sinerve verelim yada istersen yuvadan cikacaklara bakarsin onlardan ayirtiriz karar senin :)

4. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    Teşekkür ederim abi gün içinde seninle irtibata geçmeye çalışıcam tekrar teşekkür ederim :)

5. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Pendikte murat abi [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] var çok alışveriş yaptık ondan. Tavsiye ederim.

Samsung Galaxy A7 cihazımdan gönderildi.

#5 Oktay BOZACI, 8 Aralık 2015
    Son düzenleme: 8 Aralık 2015
  6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=6825]byrktrbrk[/MENTION] yardımcı olurum yenı yemedüşen 3 tane yavru var şuan [MENTION=12437]Oktay BOZACI[/MENTION] eyvallah

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş