Karadeniz Pet

İstemsiz Kanat Çırpma

Oe2696

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşum dışarı çıkıyor yorulunca mı oluyor anlamıyorum ama elime geliyor mesela sonra aniden kanat çırpıyor duruyor sonra aniden tekrardan çırpıyor sanki istem dışı yapıyor gibi sizce nedeni ne olabilir daha önceden hiç böyle yapmazdi 3 yaşında ve bu yaşına kadar hep bizimleydi.

Arkadaşlar kuşum dışarı çıkıyor yorulunca mı oluyor anlamıyorum ama elime geliyor mesela sonra aniden kanat çırpıyor duruyor sonra aniden tekrardan çırpıyor sanki istem dışı yapıyor gibi sizce nedeni ne olabilir daha önceden hiç böyle yapmazdi 3 yaşında ve bu yaşına kadar hep bizimleydi.
bildiğim kadarıyla bit ya da parazit sorunundan dolayı da olabiliyor.

Ama kafes içindeyken hiç yapmıyor bu hareketi, eş aldım ona 2 ay önce, ikisini beraber kafesten saliyorum dişiyi kovalıyor epey ondan sonra ben çağırınca elime gelip dediğim gibi kanat çırpıyor

Ama kafes içindeyken hiç yapmıyor bu hareketi, eş aldım ona 2 ay önce, ikisini beraber kafesten saliyorum dişiyi kovalıyor epey ondan sonra ben çağırınca elime gelip dediğim gibi kanat çırpıyor
Dişisini korumak amacıylada yapabilir

Tamamdır tekrarlarsa video alıcam

Tamam hocam teşekkür ederim kaç yıldır hiç böyle yapmıyordu yeni yapmaya başladı o yüzden tedirgin oldum eşi geldiğinden beri huyu suyu değişti zaten iyice
Videoda normal görünüyor herşey
Dışkılar da bir sorun varmı?

Videoda normal görünüyor herşey
Dışkılar da bir sorun varmı?
Yok hocam dışkılar normal neşesi yerinden sürekli yemin başında zaten. Bi kaç gündür yapıyor ondan garip geldi arkadaşlar da bit parazit olabilir diyince. Kafesin içinde yapmıyor zaten hiç dışarıda bı müddet uçtuktan sonra oluyor.

Geri