petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İyi akşamlar. Çiftleşme ile ilgili bir sorum olucaktı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Melih12 tarafından 28 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Melih12

Melih12 New Member

Beğenileri:
    0
    İyi akşamlar. Ben bu sabah bir çift damızlık diye aldım tabi ama yinede bilmiyorum bir çift muhabbet kuşu aldım. İkisinin de boyları aynı 1 yaşına daha girmedi dedi aldığım yer. Aralarında sürekli kısık sesle ötüşüyolar ve gagalarını birbirine sürtüyolar devamlı olarak yan yana bitişik duruyolar bu neyin işaretidir. Ne yapmam gerekir

2. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Yumuşak tondaki cıvıldamalar, memnuniyetin bir işareti veya konuşmayı Ögrenme Çalışmaları olabilir. Veya birbirlerine kur yapıyorlardır Yuvalık varsa takın çiftleşince yumurta alabilirsiniz

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Yeni aldığınız çift kuşların anlattığınız şekilde birbirlerine alışık olmaları güzel bir durum. Yeni ortamlarına alıştıklarında yumurta almanız daha kolay olacaktır. Siz yeni ortamlarına alışana kadar fazla rahatsız etmeyin kendi hallerine bırakın.

Sayfayı Paylaş