Karadeniz Pet

İyi akşamlar. Çiftleşme ile ilgili bir sorum olucaktı

Melih12

Yeni Üye
İyi akşamlar. Ben bu sabah bir çift damızlık diye aldım tabi ama yinede bilmiyorum bir çift muhabbet kuşu aldım. İkisinin de boyları aynı 1 yaşına daha girmedi dedi aldığım yer. Aralarında sürekli kısık sesle ötüşüyolar ve gagalarını birbirine sürtüyolar devamlı olarak yan yana bitişik duruyolar bu neyin işaretidir. Ne yapmam gerekir

İyi akşamlar. Ben bu sabah bir çift damızlık diye aldım tabi ama yinede bilmiyorum bir çift muhabbet kuşu aldım. İkisinin de boyları aynı 1 yaşına daha girmedi dedi aldığım yer. Aralarında sürekli kısık sesle ötüşüyolar ve gagalarını birbirine sürtüyolar devamlı olarak yan yana bitişik duruyolar bu neyin işaretidir. Ne yapmam gerekir

Yumuşak tondaki cıvıldamalar, memnuniyetin bir işareti veya konuşmayı Ögrenme Çalışmaları olabilir. Veya birbirlerine kur yapıyorlardır Yuvalık varsa takın çiftleşince yumurta alabilirsiniz

Yeni aldığınız çift kuşların anlattığınız şekilde birbirlerine alışık olmaları güzel bir durum. Yeni ortamlarına alıştıklarında yumurta almanız daha kolay olacaktır. Siz yeni ortamlarına alışana kadar fazla rahatsız etmeyin kendi hallerine bırakın.

Geri