Karadeniz Pet

İyi yem önerebilir misiniz ?

akylozan

Meraklı Üye
Fiyatı uygun iyi olarak belirtebileceğiniz markaları paylaşırsanız memnun olurum çünkü 10 kg almayı planlıyorum

Genelde versele laga yemlerini tavsiye ediyor ustalar

Fiyatı uygun olarak soruyorsan yaşadığın yerde Vivid yem var. Yerinden alırsan bişeyler de yaparlar 25kg karışık yemi 70 lira civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.

Kaliteli alacam diyorsan Versele laga prestige var. 20 kg 110 lira olması lazım.

Son düzenleme:
mybest ten quik yem al meyvesız olanı cok ıyı

:D

size "Quik" YEMİNİ TAVSİYE EDERİM QUİK YEM SAYESİNDE ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN 1 YILDIR KUŞLARIM NERDEYSE HİÇ HASTALANMADAN ENERJİLİ YAŞADI!

Sağulun hepsine bakacağım vivid yem almıştım 2.5 kg kadar idare eder bi yem gibi geldi bna değiştircem şimdi bakalım önerdiğiniz bitanesinden alırım veresele lega alabilirimi ama 5kg 40 cok geldi

quik yem de iyi vivid yemde iyi hatda gold wings yemde fena degil ben 3 nüde kullanıyorum yeterli meyveli diye satılan ama boyadan ibaret yemleri alma uzak dur gerekirse. biz eskiden açık yem alırdık cok eskiden hem sağlıklı hemde uygundu şimdi birilerinin cebi dolcak diye bazı zorunlluklar getirdiler. Ama bizi asla yıldıramazlar biz asla bu sevda dan vaz geçmeyiz.

Eğer bizler gibi üretici değilsen,1 veya 2 çift kuşun varsa versele laga derim.Daha fazla kuşun varsa şayet Bravo302 veya HobiM003 tavsiye ederim.Ben herikisindende kullandım.İkiside güzel yemler.

myyemi , quich, versele laga, bone

Geri