petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İzmir liler toplanalım..!!

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Metin Şahan tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Metin Şahan

Arkadaşlar İzmir ve yakınında yaşayanlar bilindiği üzere kuş hobisinde ve üretiminde çoğumuz yalnız sayılırız..Ben derim ki tanışalım, birbirimize yeri geldiğinde daha sağlıklı destek olalım, organizasyonlar düzenleyelim, tanıdığımız üreticileri ,petshopları ziyaret edelim en azından yeni arkadaşlıklar edinmiş oluruz..İzmir den ve çevresinden bütün arkadaşlarımı abilerimi ablalarımı kardeşlerimi bu konuya bekliyorum..Ben Buca-kozağaçtayım..saygılar

2. izmirli35

izmirli35 New Member

Beğenileri:
    0
    s.a bende çamdibindenim güzel bi konu açmsın ustaa ;)

3. Nilgün BULUT

çok mantıklı

4. BARAN

BARAN Guest

Bende 2 gün önce mersinliler için aynı konuyu açacaktım hocam :D aslında forumda il grupları oluşturulsa böyle konu açmaya gerek kalmaz diye düşünüyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:52 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

Böyle bi konu açtım kimse bişe yazmadı....

LİNK AŞAĞIDADIR YAZIYA TIKLAYIN

http://www.muhabbetkusu.com.tr/dile...etleriniz/mk-il-gruplari-neden-yok-14153.html

5. Metin Şahan

Varsa içimizde üretici petshopçu abilerimiz arkadaşlarımız davetlerini ve yardımlarını esirgemesinler herkes faydalansın iyi kötü dostluklar artsın..

Sayfayı Paylaş