Karadeniz Pet

İzmir'de kuşum kaçtı.Lütfen yardım.

Çok teşekkürler Hakan bey,çok incesiniz gerçekten de.Ama Şapşi'yi bulamadığım taktirde (Allah korusun) başka kuş sahiplenmeyi düşünmüyorum.Evde komşunun emanet kuşu var,Şapşi kaçmadan bırakmıştı.Onun yüzüne dahi bakamıorum inanın,sesi içimi parçalıo.Bir yanda aklımda dedem bir yanda Şapşi var.Hayal aleminde gibiyim kaç gündür.Dualarınızı eksik etmeyin yeter.Çok sağolun.

rica ederim, ben de seneler once Aydindayken erkek kusumu kacirmistim. Tam umidi kesmisken balkonda bir serce surusuyle uctugunu gordum. Gitti komsunun balkonuna kondu, annem de gidip yakaladi. Allah in isi iste, bize geri donmustu. Insallah sizin kusunuz da bulunur, dualar sizinle...

.................................................... :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:27 -->-> Daha önceki mesaj 09:35 --

Güncellllllllllllll :(

inşallah bulunur

:((((((((((((((((((((((((((((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

...............................................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

..............................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:37 --

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Teşekkürler.Belki birisi evine almıştır ve sayfayı takip ederse diye konuyu güncel tutmaya çalışıyorum.İlan falan yapıştırsak da ev cenaze evi olduğundan bırakıp kapı kapı soramıorum maalesef :( Kaç gündür hem dedem hem de şapşi için yas tutuorum.Psikolojim bozuldu:( Bari oğluşuma geri kavuşsam :(

Bende İzmir / Güzelbahçe'de oturuyorum. Çok üzüldüm sizin adınıza yıllar geçtikçe evin bireyi haline geliyo bu kuşlar. Umarım bir anda hiç beklemediğiniz anda sevindirici bir haber alırsınız. Geçmiş olsun.

Çok teşekkürler,inşallah.Görüntüsü,bana güveni,şu an yanımda olsaydı böyle yapardı düşünceleri aklımdan çıkmıo hiç.Bir ümit bekliorum :(

geçmiş olsun ancak bu kuşlar maalesef kaçtı mı yolu bilemiyolar geri dönemiyolar dışardakilere yem olmamıştır en azından birinin evine sığınmıştır ölmesinden iyidir yıllar önce bize bi kuş kaçmıştı bizim eve gelmişti bizde aldık besledik en iyisi senin bulman elbet bu arada cenazeniz ve geçirdiğiniz kazalar için çok geçmiş olsun diyorum inşallah bulunur çok kötü bir durum :(

Çok teşekkür ederim.Bulabilceğime dair pek ümidim kalmasa da en azından birinin evine sığınmış olmasını diliyorum ben de Allah'tan.Ölene dek bu vicdan azabıyla yaşıcam.Bir kuşa bu kadar bağlanabilceğimi hiç düşünmemiştim.Bilseydim en baştan hiç almazdım sanırım.Acısı çok zor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

.............................................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

.................................................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

.................................................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan 23.07.15 mesaj 17:36 -->-> Daha önceki 22.07.15 mesaj 20:33 --

Bayramın ikinci günü akşamıydı :((((((((((((((((( En yakınımızdaki petshopun da duvarına ilan yapıştırdık.Umudumuzu kaybetmedik hala :(

bu saatten sonra zor kendinizi fazla üzmeyin derim .Evcil olduğundan birinin bulma ihtimali daha yüksek gibime geliyor sonuçtan insanlarla iletişimi iyi olan bir hayvan.

Evet,insancıldı canım oğlum.Diğer kuşlardan,hayvanlardan kaçardı.Umarım birinin kafasına konmuştur ve şu an bir evde iyi durumdadır.Buna inanmaya çalışıyorum ben de.Şapşi o kadar mükemmel bir kuştu ki bulanın vereceğini pek sanmıyorum ama iyi haberlerini alsam dahi bana yeter.Onu bulan yaa internete yeni bakarsa ya da ya evde kuş beslediğinden yemi varsa ve petshopa geç gider de geç görürse diye soruşturmaya devam ediyorum.Bugün petshop sahibine de dedim.Vermese de sorun değil,iyi olduğunu söylesin yeter diye.Bizim oturduğumuz yerde tek bir petshop var.Yem için mecbur oraya gideceğini düşünüyorum.Bakalım artık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

........................................................

Güncel

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:37 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

..............................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:37 --

.........................................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan 25.07.15 mesaj 12:27 -->-> Daha önceki 24.07.15 mesaj 21:14 --

.......................................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan 26.07.15 mesaj 12:05 -->-> Daha önceki 25.07.15 mesaj 12:27 --

......................................................................

Güncel diyelim o zaman

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 hafta oldu ve artık hiç ümidim kalmadı.Oğluşum gözümün önünden bir an olsun gitmiyo :( İlk defa hayvan besleyen biri olarak zamanla nasıl aileden biri olduklarını ve yokluklarının nasıl acı verdiğini öğrendim.Hiç bu kadar bağlanacağımı düşünmemiştim.Umarım kimse benzeri bi acı yaşamaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan 07.09.15 mesaj 01:34 -->-> Daha önceki 30.07.15 mesaj 20:50 --

Üzerinden 1-5 ay geçti ama hala unutamadım oğlumu.Gece gece aklıma geldi yine.Bile bile kaçırdım canımı,vicdan azabından kurtulamıorum:( Umarım yaşıosundur ve bir ailenin sevilen ferdi olmuşsundur oğlum.Lütfen kimse kuşunun zekasına,kaçmayacağına güvenip gaflette bulunmasın.Bu yükle yaşamak zor

Geri