Karadeniz Pet

jumbo kırması

eren227

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar muhabbet kuşları ile yeni yeni tanısıyorum sayılır kucuk biyerde oturuyorum ve muhabbet kuşu satan biyer var bugun gittim baktım yavruların jumbo kırması oldugunu söylüyor.Acaba jumbo kırması yavrular nasıldır diğer muhabbet kuşları gibimidirler egitim ve konusma acısından.İnternette jumbo kuşların hantal olduklarını okumustum bu kırmalarda boyle hantal sakin kuşlarmıdır acaba, ben biraz kuşun omza başa konmasını falan istiyorum jumbo kuşlar için cok hareket etmezler kafeste bıraktıgınız gibi bulursunuz falan yazmıslar o yüzden tereddütte kaldım yardımcı olursanız sevınırım

Jumbo Kırmaları genelde diğer ırklar gibi hareketlidir (hastalık vs. Dışında). Gittiğinizde kuşların toplu videosunu atabilirseniz hangi kuş yada kuşları alabileceğiniz hakkında yardımcı olabiliriz. Genellikle en hareketli, tüy yapısı temiz ve sağlıklı kuşlar alınmasında israrciyiz.

Jumbo Kırmaları genelde diğer ırklar gibi hareketlidir (hastalık vs. Dışında). Gittiğinizde kuşların toplu videosunu atabilirseniz hangi kuş yada kuşları alabileceğiniz hakkında yardımcı olabiliriz. Genellikle en hareketli, tüy yapısı temiz ve sağlıklı kuşlar alınmasında israrciyiz.
teşekkür ederim hocam bide bi soru daha sormak istiyorum kusura bakmayın bu kuşların ücretleri ortalama olarak ne kadar oluyor acaba yerli kuşlar gibimi yoksa biraz daha fazlamı oluyor

teşekkür ederim hocam bide bi soru daha sormak istiyorum kusura bakmayın bu kuşların ücretleri ortalama olarak ne kadar oluyor acaba yerli kuşlar gibimi yoksa biraz daha fazlamı oluyor
Estağfurullah. Kuşları görmeden fiyat verilmez. Ancak petshop fiyatlarında 60₺-70₺ civarında diye biliyorum. Forumdaki Üretici arkadaşlar daha net fiyat verebilirler.

Geri