Karadeniz Pet

Jumbo Kuş Konuşturma

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest
Arkadaşlar jumbo kuş en erken kac aylıkken konusur veya konusturan varmı. Ayrıca jumbosu olup konusturan varsa vıdeosunu atabılır mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

cevap yokmu ?

bence jumbo olup olmaması önemli değil ilgi önemli çünkü ben alıştırmadım çift yapcağından ama yinede konuşmaya çalışıyo du benimkiler televizyondan biz den duydukları kadar yani ilginizi verirseniz konuşur jumbo olup olmaması bir şey ifade etmez

ya benımkı de pc den actıgım kuş konuşmaları var aynılarını söylemeye çalısıyor acaba pc den dınletmek ıyımı yoksa benmı konusmalıyım.

ya benımkı de pc den actıgım kuş konuşmaları var aynılarını söylemeye çalısıyor acaba pc den dınletmek ıyımı yoksa benmı konusmalıyım.

ikiside olur istediğin kelimeleri her oturduğunda yada pc dinlet onlar o kelimeleri öğrenince başlarlar söylemeye zaten konuşan kuş yoktur :) bütün kuşlar sesleri taklit eder o seside duyaduya taklit etmeye başlıcaktır sizin ilgilenmeniz önemli bu durumda hergün yarım saat vaktinizi ayırıp kuşla o kelimeleri konuşun yavaşa yavaş taklit edicektir genel olarak bakıldığında ilk işimleri söylerler çünkü herkez genelde hep isimleri söyler kuşa ve ilk onu çözerler. :)

[YOUTUBE]bende Jumbo var kelimelerin sayısı yok diyebilirim. kısa bir kesit kısayolu size

paşanın sözleri :) - YouTube
[/YOUTUBE]

bende Jumbo var kelimelerin sayısı yok diyebilirim. kısa bir kesit kısayolu size

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:47 -->-> Daha önceki mesaj 23:46 --

paşanın sözleri :) - YouTube

2 aylıkken aldım ben paşayı hatta 50 günlük aldıktan yaklaşık 40 gün sonrada konuştu. şuan 9 aylığa yaklaştı paşa artık cümle kuruyor ali babanın bir çiftliği var köpekleri var buna bir örnek

2 aylıkken aldım ben paşayı hatta 50 günlük aldıktan yaklaşık 40 gün sonrada konuştu. şuan 9 aylığa yaklaştı paşa artık cümle kuruyor ali babanın bir çiftliği var köpekleri var buna bir örnek

hala yeni kelime öğreniyormu

konuş kardeş sorun olmaz ilgine bağlı ne zaman konuşacağı

Geri