Karadeniz Pet

Kac Kusunuz Var? :)

FurkanYildiz

Yeni Üye
Merhaba herkes evinde hobihanesinde uretimhanesinde nerede besliyorsa kac Muhqlabbet kusunuz var yazarmisiniz
Benim 2 ciftim var toplam 4 kus :)

benım 1,5 ciftim ve 1 tanede tek toplam 4 ama yaknda 5 tane olacak :)

5 muhabbet kuşum var 2rainbow 2tepeli percemli mantolu 1yerli erkek

Yeniden hobiye başlayacağım. Bu hafta sonu iki takım düşünüyorum.

Benim anne baba ve 4 aylik toplam 3 muhabbetim var. Cinsi yerli sanirim.

30 takım ingiliz kırığı salmada 20 kadar yavru 80 adet cıvarı tam bılmıyorum :)

Maşallah herkesin kuşuna. Bunlar benim evde olanlar. Bir de arkadaşın üretimhanesinde olanlar var. Onları bilmiyorum kaç tane :)

Son düzenleme:
Birsey sorabilir miyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

Birtane kusum var ele alistirmaya cok calisiyorum ancak yorulunca ve cok israr edince geliyor. Sanirim egitim icin gec kaldim. Bu kusuma kac aylik disi almaliyim ve erkek yavru kuslari kac aylikta ciftlesmeye baslar.
448abedb79b509e09b41ad826c8e3585.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:59 --

a6290b34964f29c1e45b941f07410a38.jpg

1 cift yerli 1 cift cek 1 cift ingiliz kirigi 1 cift cennet papağanı ile yavru alamayanim

1 cift yerli 1 cift cek 1 cift ingiliz kirigi 1 cift cennet papağanı ile yavru alamayanim
Sans isi olmayinca olmuyor. aldigin yerde yumurtlar sende yumurtlamaz. Bir de derler kuslarin yaninda baska kuslar olursa kiskanir yavru verirler

1 çift Jumbo, 1 Çift Sevda Papağanı ve 1 tane Gloster ile ben de yavru alamayanlardanım :)

12 takım muhabbet
2 takım sultan
5 takım kanarya
1 takım hint bülbül ü☺

1Çift var şuan, önceside 2 çift ve birde sultanpapağanı vardı, malum ev şartlarında sayı fazla olunca iç işleri bakanı kızıyor. :)

6 çiftim var

0 kuşum var , sadece hayvan sevgisi ile forumda dolaşıyorum. :D

8 çift show jumbo, 1 çift yerli var.

4 çift yerli,çek,ingiliz karışık çift
1 çift jumbo
3 yavru ile
Canı sıkılınca geçip karşısına izleyen hobici grubundanım

Son düzenleme:
Geri