Karadeniz Pet

Kuşunuz kaç aylıkken konuşmaya başladı???

Snm232323

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşunuz ilk kelimesini kaç
aylıkken söyledi. Alışmış şımarık bir kuşun konuşması için ne yapılır kelimeleri tekrar etmekten başka? Şu an 3,5 aylık. Ağzı dolu dolu ama anlamsız şeyler söylüyo:))

Bu sizin kuşunuza bağlıdır erkende konuşabilir, geçte konuşabilir, ilgilendiğiniz süreyede bağlıdır... Konuşmaya başlayacak gibi uykusunda vıcırdıyor mu?

Son düzenleme:
Bu sizin kuşunuza bağlıdır erkende konuşabilir, geçte konuşabilir, ilgilendiğiniz süreyede bağlıdır... Konuşmaya başlayacak gibi uykusunda vıcırdıyor mu?

Evet vıcırvıcır konuşuyo bi bakıyorum kafası kanatlarının arasında uyuyor. Artık başını aşağı yukarı yaparak da birsürü şey konuşuyo dışarda aynaya karşı:) bakalım ne zaman beni dinlicek

Evet vıcırvıcır konuşuyo bi bakıyorum kafası kanatlarının arasında uyuyor. Artık başını aşağı yukarı yaparak da birsürü şey konuşuyo dışarda aynaya karşı:) bakalım ne zaman beni dinlicek

Dinler sabırlı olun konuşmaya başlaması yaklaşmış... :)

Kusunuza maşallah 3 aylık civarı konuşmuştuk benimki tam konusabilme zamaninda

Zamanla daha iyi konuşacaktır, sabretmek lazım... :)

3 aylıkken konuşmaya başladı, kuşa bağlı olduğunu düşünüyorum.

Benim mubis 2.5 aylıkken konuşmaya başlamıştı şimdi 4 aylık en az 7 kelime soyluyor yakinda konuşmaya başlar 1 haftaya kalmaz vicir vicir mirildaniyor ise zaten konuşma calismalari:):):)

Geri