petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Düzenini Nasıl Yapayım Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer Şahin tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Ömer Şahin

Ömer Şahin New Member

Beğenileri:
    0
    Kafes aldım ama düzenini nasıl yapmam gerektiği hk. bir fikrim yok sizden yardım istiyorum..

Kafesim bu görüldüğü gibi en üstte salıncagı taktım 1. tüneğide yemlerin önüne taktım diğer araçları nasıl takayım.... 2. tünek - suluk - gaga taşı

2. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    Bu kafesler hiç kullanışlı değil bana göre :S hem teller dik dik kuşun yukartı tırmanması çok zor hemde daralıyo büyük gibi görünüyor ama geniş bir kafes değil valla fazla bi şansın yok tüneğin yanına tak suluğu diğer tüneğede gaga taşı tak olsun bitsin zaten fazla seçeneğin yok o genişlemesine tüneklerle

3. Ömer Şahin

Ömer Şahin New Member

Beğenileri:
    0
    şimdi takılı olan tünek doğru yerleştirilmiş mi ? bu tüneğin neresine takayım sulugu, 2. tüneği nereye takayım

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    İkinci tüneği yukarı salıncağın altına gelecek şekilde asabilirsin, suluğu da o tüneğin bir kenarına asarsın. Hayırlı olsun.

Sayfayı Paylaş