Karadeniz Pet

Kafes Önerisi

Hagen kafesler kaliteli ve şık kafeslerdir. Temizliği de kolay olup yem ve tüylerin dışarı dökülmemesi büyük kolaylık sağlıyor. (Ben kafesi kullanmadım kullananların tecrübeleri bu şekilde genelde)

Bende m01 modeli var 2 kuşa bakıyorum kafes modern güzel duruyor. Söylemek istediklerim kuşlar hareket ettiğinde zingirti yapıyor, kuşlar ucustugunda tüyler dışarı çıkıyor ama kafesin icinin gözükmesi güzel, temizliği diğer kafeslere göre bence daha zahmetli kuşları dışarı cikarmadan temizlenmiyor, birde dikkatli olmak gerek çabuk kırılıyor plastik parçaları yemlik kapilarinin olması cok iyi telleri sağlam ve hepsi yatay, tek kuş için çok iyi çabuk kirlenmiyor ve icini salincakla türlü oyuncaklarla doldurabiliyorsun, yuvalık kapısı yok ama tel keserek takanlar var.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben beğendim kullanışlı bir şeye benziyor almanda fayda var

Gereksiz bir para kullanışlı olabilir fakat bir takım kuşun bakım zorluğunu göze alamıyosanız zaten beslemeyin derim .

175 liraya 6-7 tane kafes alırsınız gerek yok .

Gereksiz bir para kullanışlı olabilir fakat bir takım kuşun bakım zorluğunu göze alamıyosanız zaten beslemeyin derim .

175 liraya 6-7 tane kafes alırsınız gerek yok .

1 tane kuşum var zaten onun rahat etmesi için alıcam dedim yoksa bakamadığımdan değil bende lise öğrencisiyim 6-7 tane kafesi alıpda bissürü kuş besleyemem rahatlık açısında iyi olurmu diye sordum ama iyi değilmiş sizin bana önerebileceğiniz kafes varmı şimdiden teşşekürler büyük olsun diye alıcam küçük göstermeyin

1 tane kuşum var zaten onun rahat etmesi için alıcam dedim yoksa bakamadığımdan değil bende lise öğrencisiyim 6-7 tane kafesi alıpda bissürü kuş besleyemem rahatlık açısında iyi olurmu diye sordum ama iyi değilmiş sizin bana önerebileceğiniz kafes varmı şimdiden teşşekürler büyük olsun diye alıcam küçük göstermeyin

Kardeşim sen beni yanlış anladın sanırım o kadar para vermene gerek yok yem dökülmesi tüy dökülmesiyle uğraşamam gibi bi düşüncen olmasın zaten bir tane kuş besliceksin hani bunlarla uğraşmazsan hiç besleme daha iyi demem senin böle düiündüğün anlamına gelmez :)

Petshoplarda 35-40 liraya Kocaman kafesler var kardeşim hiç bişey yapamazsan 50 liraya bi çift hane al onda besle geniş geniş yani bana sorarsan o paralar bi kafese çok gereksiz o parayla hayvanın yemini vitamini mamasını alırsın ve hala cebinde para kalır.

Kardeşim sen beni yanlış anladın sanırım o kadar para vermene gerek yok yem dökülmesi tüy dökülmesiyle uğraşamam gibi bi düşüncen olmasın zaten bir tane kuş besliceksin hani bunlarla uğraşmazsan hiç besleme daha iyi demem senin böle düiündüğün anlamına gelmez :)

Petshoplarda 35-40 liraya Kocaman kafesler var kardeşim hiç bişey yapamazsan 50 liraya bi çift hane al onda besle geniş geniş yani bana sorarsan o paralar bi kafese çok gereksiz o parayla hayvanın yemini vitamini mamasını alırsın ve hala cebinde para kalır.

yanlış anladıysam kusura bakma :D 50 40 liraya varsa petshopdan almak daha mantıklı teşşekürler kuşları fazla çıkaramayacağım için öyle bişey dedim okul başlıyo ve annem kuşdan korkar ozüden kendi odamda çıkarabiliyorum geniş olsun ki rahat olsun diye dedim teşşekürler senin bana tavsiye edebileceğin kafes varmı şimdiden teşşekürler

Son düzenleme:
güzel ama pahalı

Geri