petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes uretim icin uygun mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Kafes ve Aksesuar Seçimi' forumundadır ve Ali sarikaya tarafından 16 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Ali sarikaya

Beğenileri:
    0
    Bide kalamar kemiu yerine vitamim blogu taktim bisey olur mu? Kus kumunun icine haslanmis yurmurta katiliyo mu?[​IMG]

2. onur efe

onur efe New Member

Beğenileri:
    2
    merhaba kafes üretim için uygun.kalamar kemiği de kesinlikle bulundurun kumun içine haşlanmış yumurta koymayın ayrı koyarsanız iyi olur

3. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    kafes üretim için yeterinçe uygun bendede vfar aynı bölmeli kafesten ben tek cift besliyorum hem daha rahat ediyorlar hemde geniş oluyor uçmaları kanat cırpmaları daha rahat oluyor

4. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    o boy bir kafeste aradaki bölmeyi kaldırarak tek çift beslerseniz daha verimli olur.
    plastik tünekleri ahşap olanlar ile değiştirin.
    her bölmede biri alçak biri yüksek 2 tünek olsun. kuşlarınız hareketsizlikten yağlanır, üretim yapamayabilirsiniz.

5. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    137
    Deniz KOM haklı. Aradaki bölme olmadan uzak tüneklerle bir çift için uygun. 2 çift için ise değil.

6. Ali sarikaya

Beğenileri:
    0
    Bolmeyi kaldirdim tesekkur ederim yardiminiz icin diger cifti 45x45 lik bi kafese aktardim çok neselendiler . Bu sabah disi yuvaliga da girdi mamalarini da yediler :)

Sayfayı Paylaş