Karadeniz Pet

Kafes Yapımı İçin

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kafes yaptırmayı düşünüyorumda PVC yerine boyasız mdf yaptırıp ve üzerini boyatsak yine bit olma sorunu olur mu. Neden pvc değil derseniz de pvc kafes modellerine bakıyorum ve onlarda mdf gibi duruyor bana.

Bu resimdeki mdf den olacak ve üzerine 1 veya 2 kat boyanak + vernik gerekirse verikde olur.

Arkadaşlar ön tel için 45*36 ideal mi diğer ön teller için al tava yok o yüzden.

f00oeg.jpg

Son düzenleme:
Verniklendiği zaman haşere bit pire barınmaz ama mutlaka iyice havalandırman lazım.

mdf olmaz hem ağır hem bit fazla yapar su dökersin şişme yapar anlıcağın pek kullanışlı olmaz he bide silinmez en iyi pvc derim ben

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

sitede güzel pvc kafesler var maliyette fazla olur mdf den dostum

mdf olmaz hem ağır hem bit fazla yapar su dökersin şişme yapar anlıcağın pek kullanışlı olmaz he bide silinmez en iyi pvc derim ben

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

sitede güzel pvc kafesler var maliyette fazla olur mdf den dostum

Hocam su neresine dökecem ki zaten altına ızgara olacak yani.

hiçmi suluk filan damlatmıcak takarken dökülmücek bide bokluğa gazete koyucaksın ishal olucak işicek . kullandım ben koku filan çok yapıyor tavsiye etmem silemiyorsun bile anlıcağın

hiçmi suluk filan damlatmıcak takarken dökülmücek bide bokluğa gazete koyucaksın ishal olucak işicek . kullandım ben koku filan çok yapıyor tavsiye etmem silemiyorsun bile anlıcağın

Bi yarın sorum bakalım pvc den kaça maal olacak.

bi araştırma yap bakim çok azda pağalı olursa yine sen pvc ayarlamaya çalış ıslak bezi alıp silersin tertemiz olur hem hafif kendin bile taşırsın

PVC şaşma bak en iyisi odur.

En iyisi pvc :D satıyorum ben ucuza kaçırma derim

Arkadaşlar ön tel için 45*36 yeterli mi sizce diğer ölçülere göre alt tava olmadığı için bende bu ön teli seçtim.

Geri