Karadeniz Pet

Kafes (YARDIM)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
alse :)
Tel kopmasını sorun etmeyecek kimseyi tanımıyorum ben..
anlatamadım ben heralde tel kopması derken öyle telin yerinden çıkıp kopması gibi değil dikey ve yatay teller bir birine her birleştiği eklem yerlerinden biri kopuk benim aldğımda öyleydi ama sorun değil benim için yani kompile kopuk değil bana göre sorun teşkil etmeyecek bişey bu kişiye göre değişir mesela anladığım kadarı ile sen bunu sorun olarak görüyorsun ama ben görmüyorum :) umarım anlata bilmişimdir anlatamadıysamda neyse boş ver :D

Seba kafeste 70-75TL çifthane modeli olanlar.. Diğeride 50-60 vardır. Telleri çok sağlam.
Hiç kişiden kişiye değişirmi kafesin sağlamlığı. 3 kağıtçı firmayla iş yaparsan olabilir. Ancak markası bilindik bir mal alıyorsan adam ismini lekeleyecek iş yapmaz.

Abi sipariş nasıl vericem ödeme nasıl olucak bilgin var mı ? Satın al diyorum , ad soyad , mail , telefon , açıklama istemişler yazdım sipariş tamamlandı yazdı ? Nasıl olucak bu iş anlamadım :D

Abi sipariş nasıl vericem ödeme nasıl olucak bilgin var mı ? Satın al diyorum , ad soyad , mail , telefon , açıklama istemişler yazdım sipariş tamamlandı yazdı ? Nasıl olucak bu iş anlamadım :D

Atla otobüse yerlerine git direk.. Ne siparişi.
Hem yüz yüze pazarlık yapılır.

Geri