Karadeniz Pet

kafesimi değiştim artık

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
N

Nilgün BULUT

Guest
bu yeni olan

buda eski olan

Moderatör tarafında düzenlendi:
eskisi ile bir fark yokmuş ama siyah olan daha güzel duruyor kaça aldınız acaba.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

yuhhhhh cem bey nasıl fark yok bu kocaman birşey 60 tl

yanında arkadaşi yok sanırım bir arkadaş alabilirsiniz yanına koca kafesde tek başına durmasin.

boyu ve genişlikleri hemen hemen aynı gibi duruyor resimde...

Kafesin ne güzel kapısı var bizim evinkinden büyük :D hayırlı olsun

yanında arkadaşi yok sanırım bir arkadaş alabilirsiniz yanına koca kafesde tek başına durmasin.

boyu ve genişlikleri hemen hemen aynı gibi duruyor resimde...

cem bey azcık tek bakmanın tadını cıkarayımda alırım ilerleyen zamanlarda inşallah

hayırlı olsun :) ocak ayında baya bi lazım olacak bu büyüklük :=)

Maşallah saray kapısı gibi o nasıl birşey öyle :) Hayırlı olsun Nilgün hanım.

Güzel kafes fiyatıda petshoplara göre çok çok iyi
Hayırlı olsun :)

teşekkür ederim ercan bey .
nedenki.bir tane olcak ocak ayında bende yosunu aycan hanım alcak.bana sadece ingiliz vercek bir kaç ay tek bakıp para biriktirdiğimde yanına eş alıcam.çiftleşmesi önemli değil arkadaş olsun diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

Maşallah saray kapısı gibi o nasıl birşey öyle :) Hayırlı olsun Nilgün hanım.

teşekkür ederim.bu kafes papağan kafesi adı altında satılıyor ya ondan birde büyük kapı koymuslar.ama onu açmayıp küçük kapısınıda kullanabiliriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:35 -->-> Daha önceki mesaj 00:34 --

Güzel kafes fiyatıda petshoplara göre çok çok iyi
Hayırlı olsun :)

eeeee toptancıdan alınca haliyle ucuz oluyor :)))) teşekkür ederim

yosunu neden veriyorsunuz onu anlamadım şimdi :(

iki tane ayrı ırkın olamıcağını düşünüyorum ercan bey yaaa biri büyük biri küçücük kalcak yanında ilerde.ve bunun sorun yaratacağını düşünüyorum.ayrıca yosun gözünü açtı artık elimde uyuyan yosun hanım aç beni diye yırtınıyor açıyorum kapağı direk ev,n içinden geçen doğalgaz borusuna gidiyor birdaha orda bütüüüüün gün duruyor.elletmiyor kendini bana artık halbuki hiç ilgisizde bırakmadım ama.neden böyle 90 derece döndü anlamadım.eee aycan hanımda iyi bakıcımı bulucam hem.aradada resimlerini atacak göstercek bana.ben bunu ingiliz kırıgı diye aldım spangleymiş meğer.benim içimde 3 senedir ingiliz var ercan bey yaaaa.

iki tane ayrı ırkın olamıcağını düşünüyorum ercan bey yaaa biri büyük biri küçücük kalcak yanında ilerde.ve bunun sorun yaratacağını düşünüyorum.ayrıca yosun gözünü açtı artık elimde uyuyan yosun hanım aç beni diye yırtınıyor açıyorum kapağı direk ev,n içinden geçen doğalgaz borusuna gidiyor birdaha orda bütüüüüün gün duruyor.elletmiyor kendini bana artık halbuki hiç ilgisizde bırakmadım ama.neden böyle 90 derece döndü anlamadım.eee aycan hanımda iyi bakıcımı bulucam hem.aradada resimlerini atacak göstercek bana.ben bunu ingiliz kırıgı diye aldım spangleymiş meğer.benim içimde 3 senedir ingiliz var ercan bey yaaaa.

spangle bir ırk değil renk kombinasyonudur. kırık veya iri yerli sizin yosun. ne bilim alınan bir canlının papucunun dama atılmasını sevmiyorum ben. benim deli kızı bile kimselere veremiyorum bütün erkekleri dövsede. tabi ki de karar sizin ama sonuçta alıştığı bir ortam var sizde. emin olun ingiliz yavruyu aldığınız da bir sorun olmayacak yosunla. ama dedim ya karar sizin. gönlünüzce olsun.

Geri