Karadeniz Pet

Kafesin etrafını streç filmle sarsam ne zararı olur ?

StayAway

Meraklı Üye
İnternetten gördüm streç ile sarıyorlar kafesi tül yerine onu kullanıyorlar mantıklı mı?

benim taşıma için kullandığım kafesin etrafını sineklikle kapattım daha saglıklı streci kemirebılırler zamanla deforme olur aldım bellı noklardan spreyle kuruyon hızlı yapıstırıcıyla yapıstırdım daha mantıklı geldı bana tavsıye ederım

benim taşıma için kullandığım kafesin etrafını sineklikle kapattım daha saglıklı streci kemirebılırler zamanla deforme olur aldım bellı noklardan spreyle kuruyon hızlı yapıstırıcıyla yapıstırdım daha mantıklı geldı bana tavsıye ederım
Sineklik nereden bulabilirim peki hiç işim olmadı öyle birşey ile o yüzden soruyorum
Ayrıca kafese sabitlesem temizleme için devamlı sök tak yapmam gerekiyor

hırdavatcılarda bulabılırsın . kafesın yanlarına tele yapıstıracaksın alt plastıgıne degıl tellerde sabıt duracak yıkadıgın zaman bıle sıkıntı olmuyo ben dırek tellere yapıstırdım makıne ıle supurdugumde yıkadıgımda sıkıntı cekmıyorum oyle soylıym

Muhabbetler sürekli bir yerleri ısırma güdüsüne sahip streç filmi yeme olasılığı var.Kafes tülü kullanmanız daha doğru olur.

Bence sağlıklı değil öyle niyeti olanlar akvaryumda balık beslemeli :)

Geri