Karadeniz Pet

kafesleri ayırdım kuşlarıı dışarda buluşturayımmı ?

murat_febe

Meraklı Üye
arkadaşlar 5 gün öncede yazmıştım bebeklikten aldıgım dişiyi ele falan alıştırdım büyüdü kızştı yanına bi erkek aldım kızşmış durumda olan getirdim 2 gün erkegi ayrı kafeste tuttum yan yana koydum kafesleri sonra birleştirdim fakat dişi erkege gaga atıyordu yanına geldiginde buraya yazdım arkadaşlar erkegi çiftleştirme yapacagın kafese koy dişiyi ayır 3 hafta kalsın ondan sonra dişiyi erkegin kafesine koy bidaha kavga etmez dediler hatta birbirini görmesin dediler arayada karton koydum 2 kafesin ve o günden sonra hiç salmadım kuşları sizce salsam dışarda buluşsalar bi baksammı yada 3 haftayı bekliyimmi ?

km ddi size bunu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

kuşları salın eğer birbirlerinin yanına gidiyorlarsa es tutmaya aday olurlar bnce bnm çiftim öyleydı cnkı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

yda sistersenız bı videoya alın görelim

km ddi size bunu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

kuşları salın eğer birbirlerinin yanına gidiyorlarsa es tutmaya aday olurlar bnce bnm çiftim öyleydı cnkı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

yda sistersenız bı videoya alın görelim

açdıgım başlıktaki bir arkadaş dedi ayırın birbirini görmesinler diye

birbirlerini görmeden nasıl alışcaklar görsünler ama ayrı kafeslerde dursunlar ki birbirlerinin yanında olmk istesinler snra birleştirin uçurdunuz mu mesla suanda ucurun birbirlerinin yanına gidiolarsa tmm zaten istiodurlaar birbirlerini snra hangi kafes dha buyukse ona koyun kuşları bikaç gün bekleyın kavga etmıolarsa skıntı yok kaşıma gagalarını birbirine deydirme olayı varsa takın yuvalıgı bekleyın maması vitamını falan da eksik etmeyın ytr.

birbirlerini görmeden nasıl alışcaklar görsünler ama ayrı kafeslerde dursunlar ki birbirlerinin yanında olmk istesinler snra birleştirin uçurdunuz mu mesla suanda ucurun birbirlerinin yanına gidiolarsa tmm zaten istiodurlaar birbirlerini snra hangi kafes dha buyukse ona koyun kuşları bikaç gün bekleyın kavga etmıolarsa skıntı yok kaşıma gagalarını birbirine deydirme olayı varsa takın yuvalıgı bekleyın maması vitamını falan da eksik etmeyın ytr.

mesela durum bu şekilde bende 2 tane dişi var dişilerin ikisinide salayımmı erkekle beraber yoksa eş tutmasını istediimimi salayım resimler aşagıda beyaz kuşda eş tutmaya hazır gibi geliyor bana
wa6jclbf.jpg
gyxhcn37.jpg
egiqkt7v.jpg

Son düzenleme:
beyaz kızısmıs gbi onu atın istersenız erkegn yanına

sarıda kızşmış durumda hocam ben sarıyla eş olmasını istiyorum aslında
nb2d8nd4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:48 --

hocam şuan beyaz olanı içerde onuda salayımmı sarıı olanla erkegi saldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:03 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

yardımlarınızı bekliyorum

Erkek kuşunuz benim erkekle aynı hemen hemen. Şöyle bi kızgın dişi de benim bulmam lazım vakti geldi...

sarıda kızşmış durumda hocam ben sarıyla eş olmasını istiyorum aslında
nb2d8nd4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:48 --

hocam şuan beyaz olanı içerde onuda salayımmı sarıı olanla erkegi saldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:03 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

yardımlarınızı bekliyorum

sarının ceresini net görmemiştim ben o zamnn sarıyla atın eşe dha fazla kızısmıs gbi görünüor beyaza nazaran

ewt koyun tbı artık bekletmenın bı anlamı yok hangı kafesınz buyukse ona koyun

Geri