Karadeniz Pet

Kafeste Ayna

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
kafeste ilk aldığımdan beri ayna var çıkarıp yeni oyuncak takmak istedim ama bi abi senin kuş aynaya alışmış karşısında biri varmış sanıyo dedi çıkarma stres yapar kuş dedi böyle bişey olabilir mi ?

Eğer sana alışık değilse bırak kalsın ayna. En azından kendini eğler. Ama sana alışıksa aynayı çıkarman lazım ki aynada gördüğü kuşla değil, seninle ilgilensin.

Eğer sana alışık değilse bırak kalsın ayna. En azından kendini eğler. Ama sana alışıksa aynayı çıkarman lazım ki aynada gördüğü kuşla değil, seninle ilgilensin.

benimlede ilgileniyo ama kafese girince onunla ilgileniyo şimdi ben aynayı çıkarsam stres yapıp kendini yolmaz dimi ? korkuyorum diğer kuşum öyle olmuştu

Ben 8 sene evimde besledim aynada hep vardı hiçbir problem yaşamadım. Aksine benim ilgilenemediğim zamanlarda o kendi kendiyle ilgilendi.

Ben 8 sene evimde besledim aynada hep vardı hiçbir problem yaşamadım. Aksine benim ilgilenemediğim zamanlarda o kendi kendiyle ilgilendi.

ben şuan aynayı çıkarıp yeni oyuncak takmak istiyorum sorun çıkar mı sorun o yani abi ? bayadır alaşık yani

Olmadı 1-2 hafta deneyin. Bir sorun olmazsa aynasız salıncak takarsınız. Bu süreçte ona daha fazla ilgi gösterebilir ve uğraşacağı yeni bir oyuncak alabilirsiniz.

Ne kadar ilgileneceğine bağlı sürekli ilgilenilirse sorun olacağını zannetmem. Bir müddet bu şekilde sürekli ilgi gösterirsiniz unutur heralde

şu toplu şıkırdayan oyuncaklardan takıcam arkadaşlarda gördüm çok eğleniyo kıskandım :) olmassa dediğiniz gibi geri takarım :)

Geri