petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafeste Ayna

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kafeste ilk aldığımdan beri ayna var çıkarıp yeni oyuncak takmak istedim ama bi abi senin kuş aynaya alışmış karşısında biri varmış sanıyo dedi çıkarma stres yapar kuş dedi böyle bişey olabilir mi ?

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Eğer sana alışık değilse bırak kalsın ayna. En azından kendini eğler. Ama sana alışıksa aynayı çıkarman lazım ki aynada gördüğü kuşla değil, seninle ilgilensin.

3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benimlede ilgileniyo ama kafese girince onunla ilgileniyo şimdi ben aynayı çıkarsam stres yapıp kendini yolmaz dimi ? korkuyorum diğer kuşum öyle olmuştu

4. Sinan ÇELİK
    Gizli

Ben 8 sene evimde besledim aynada hep vardı hiçbir problem yaşamadım. Aksine benim ilgilenemediğim zamanlarda o kendi kendiyle ilgilendi.

5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben şuan aynayı çıkarıp yeni oyuncak takmak istiyorum sorun çıkar mı sorun o yani abi ? bayadır alaşık yani

6. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Olmadı 1-2 hafta deneyin. Bir sorun olmazsa aynasız salıncak takarsınız. Bu süreçte ona daha fazla ilgi gösterebilir ve uğraşacağı yeni bir oyuncak alabilirsiniz.

7. Sinan ÇELİK
    Gizli

Ne kadar ilgileneceğine bağlı sürekli ilgilenilirse sorun olacağını zannetmem. Bir müddet bu şekilde sürekli ilgi gösterirsiniz unutur heralde

8. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    şu toplu şıkırdayan oyuncaklardan takıcam arkadaşlarda gördüm çok eğleniyo kıskandım :) olmassa dediğiniz gibi geri takarım :)

Sayfayı Paylaş